AQUA REBELL KALIUM Nawóz potasowy 1000ml
4250585205253

Czas wysyłki: 1-3 dni


AQUA REBELL KALIUM Nawóz potasowy 1000ml

Profesjonalne nawozy Aqua Rebell dla roślin akwariowych. Jakość i spektakularne efekty w przystępnej cenie i ekonomicznych opakowaniach. Made in Germany.

Silne oświetlenie akwarium oraz niewielka ilość małych ryb może prowadzić do powstania niedoborów makroelementów osłabiając tym samym wzrost roślin. Makro Basic Kalium to nawóz zawierający niezbędny potas. Dzięki temu nawozowi, rośliny będą mogły rozwijać się bujnie i okazale.

Zalecamy wykonywanie cotygodniowej podmiany wody w ilości 25-50%. Ilość dozowanego nawozu dostosuj do ilości roślin w swoim akwarium oraz ich tempa wzrostu. Makro Basic Kalium został stworzony aby zapobiec nagromadzeniu się w zbiorniku nadmiarów makroelementów.

 

2ml na 50l wody akwariowej preparatu Makro Basic Kalium podniesie stężenie:

  • K          1.00 mg/l

 

Makroelementy są dostarczane do akwarium przy pomocy kompletnych nawozów Aqua Rebell NPK lub Aqua Rebell Estimative Index. Jeżeli preferujesz dozowanie poszczególnych makroelementów osobno wybierz nawozy Aqua Rebell  Nitrat, Phosphat i Kalium. Pozwolą one na 100% kontrolę dawek poszczególnych substancji odżywczych. Aqua Rebell Makro Basic Kalium to kluczowy nawóz makroelementowy zawierający potas, który może być dozowany do akwarium co tydzień przy okazji podmiany wody lub codziennie. Potas to pierwiastek, który nie powstaje w akwarium w wyniku przemiany materii ryb. W wodzie kranowej nie występuje zazwyczaj w wystarczającej ilości. Aqua Rebell Makro Basic Kalium to profesjonalny nawóz stworzony z myślą o akwarium roślinnym.

 

Dawkowanie na 50 litrów wody akwariowej:

  • Silne oświetlenie (>0,5W na litr) i CO2 – 2ml dziennie
  • Umiarkowane oświetlenie (<0,5W na litr) i CO2 – 1ml dziennie
  • Brak CO2 – 2-4ml co tydzień

 

Ilość dozowanego nawozu dostosuj do ilości roślin w swoim akwarium oraz ich tempa wzrostu.

Dostępne opakowania: 500ml, 1000ml i 5 litrów.

 

Komentarze

Napisz swoją opinię

AQUA REBELL KALIUM Nawóz potasowy 1000ml

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii