AquaBotanique PlantaActiv Aqua-Potas Preparat potasowy 200ml
DMR-1776
5906291018487

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    17 punktów lojalnościowych!

Cena:

17,80 zł

Compare now Compare list is full

AquaBotanique PlantaActiv Aqua-Potas Preparat potasowy 200ml

AQUA-POTAS jest preparatem potasowym przeznaczonym do dokarmiania roślin tym ważnym pierwiastkiem w sytuacji jego niedoboru. Podajemy go przez przez pierwsze 2-3 tygodnie w nowo założonym zbiorniku, w którym nie możemy jeszcze podawać nawozów mikro i makroelementowych oraz w sytuacji niedoboru tego pierwiastka w naszym akwarium. Najpopularniejszą oznaką braku potasu to dziurki w starszych liściach. Aqua-potas jest najlepszym uzupełnieniem nawożenia w przypadku zbiorników z dużą ilością roślin szybko rosnących w których potas jest zużywany znacznie szybciej. W akwariach ogólnych dodatek Aqua-potasu powoduje rozpoczęcie pobierania produktów przemiany materii przez znajdujące sie w zbiorniku rośliny. Efektem jest obniżenie NO3 i PO4 w zbiorniku, co wpływa bardzo korzystnie na poprawę kondycji ogólnej zbiornika. Nawozy sprzedawane są w estetycznych i wygodnych butelkach z precyzyjnym dozownikiem - dawkującym 1 ml nawozu. Ten wysokiej klasy dozownik jest szczelny w każdej pozycji, nieważne czy jest zamknięty czy otwarty, czy jest w pionie czy poziomie. Są to bardzo wydajne nawozy i taka porcja starcza na intensywne nawożenie bogatego w rośliny i szybko metabolizującego zbiornika na wiele miesięcy.

Dawkowanie:

  • Potasowy nawóz dla roślin wodnych Aqua Potas dawkujemy raz w tygodniu po wykonanej podmianie wody w ilości 1 ml (jedno naciśnięcie dozownika) na każde 10 litrów wody w zbiorniku.
  • Nie stosować w tym samych czasie z nawozem mikroelementowym. Przerwa powinna być nie mniejsza niż 15 minut.
  • Dla uzyskania optymalnych efektów zalecane jest używanie razem z nawozami Macro i Mikroelementowymi.

Kilka słów o marce Aquabotanique:

Firma Aquabotanique z siedzibą w Katowicach powstała z fascynacji akwarystyką roślinną. Nasza działalność jest odpowiedzią na coraz żywsze w naszym kraju zainteresowanie nurtem dekoracyjnej akwarystyki roślinnej. Jesteśmy producentem wysoko wyspecjalizowanych produktów - skupiamy się na produkcji linii nawozowej Planta Activ, preparatów do mineralizacji wody i aktywnego biologicznie podłoża Biogrunt. Najważniejszym celem firmy jest tworzenie produktów o najwyższej jakości oraz dążenie do kompleksowego zaspokojenia zróżnicowanych potrzeb akwarystów. Firma stosuje najwyższej jakości surowce oraz systematycznie unowocześnia technologie wytwarzania swoich produktów. Prowadzi również stałą kontrolę jakości na wszystkich etapach – poczynając od przyjmowania surowców do magazynu, a skończywszy na wyrobie gotowym. Dużą rolę w realizacji tych zadań odgrywa wieloletnie doświadczenie producenta. Akwaria tworzone z użyciem naszych produktów znajdują uznanie na całym świecie czego dowodem jest zdobycie pierwszego miejsca w prestiżowym międzynarodowym konkursie AGA International Aquascaping Contest. Bogate doświadczenie pozwala nam spełniać wymagania obecnych i przyszłych klientów. Ambicją firmy jest zapewnienie najwyższej jakości oferowanych towarów w rozsądnej cenie.

AquaBotanique PlantaActiv Aqua-Potas  Preparat potasowy 200ml
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

AquaBotanique PlantaActiv Aqua-Potas Preparat potasowy 200ml

Napisz swoją opinię