EASY-LIFE Carbo Bio 250ml Węgiel pochodzenia naturalnego w płynie
AQ-0003
8718347330415

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    34 punkty lojalnościowe!

Cena:

34,30 zł

Compare now Compare list is full

EASY-LIFE Carbo Bio 250ml Węgiel pochodzenia naturalnego w płynie

EasyCarbo Bio to naturalne, płynne źródło węgla dla roślin akwariowych na bazie naturalnej. Węgiel jest ważny, aby rośliny dobrze rosły i skutecznie konkurowały z glonami. Przy zbyt małej ilości węgla lub CO2 w akwarium glony często mają szansę dokonać ekspansji, która później jest trudna do opanowania.

Węgiel (w postaci CO2 rozpuszczonego w wodzie) jest jednym z najważniejszych składników odżywczych dla optymalnego wzrostu roślin. Jeśli brakuje węgla, rośliny nie są w stanie optymalnie przyswajać minerałów. W wyniku tego niedoboru rośliny przestają rosnąć i nie konkurują już z glonami o składniki odżywcze. Jeśli niedobór węgla trwa zbyt długo, rośliny zaczynają przepuszczać cukry i inne składniki odżywcze, które przyciągają glony. W efekcie liście pokrywają się glonami i wyglądają nieatrakcyjnie.

Stosowanie ProFito i EasyCarbo Bio to właściwa kombinacja.

Rośliny wymagają czegoś więcej niż tylko węgla. Niezbędne są również pierwiastki śladowe. Ponieważ ich obecność nie może być dokładnie zmierzona i dlatego nie wiemy, jakie pierwiastki śladowe są obecne w wodzie, ProFito jest idealnym rozwiązaniem do wzbogacenia wody w pierwiastki śladowe w najbardziej kompletny sposób. 

EASY-LIFE Carbo Bio 250ml
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

EASY-LIFE Carbo Bio 250ml

Napisz swoją opinię