AquaBotanique Power Colour Fe+ Nawóz żelazowy 500ml
PLA007

Czas wysyłki: 24h


Compare now Compare list is full

AquaBotanique Power Colour Fe+ Nawóz żelazowy 500ml

Nawóz żelazowy dla wszystkich akwarystów, którzy dysponują dużą ilością światła w zbiorniku a mimo to, ich rośliny nie są właściwie wybarwione, jak na ich naturalne możliwości. Nawóz ten, to niezbędny składnik dla poprawnego wybarwiania się roślin. W momencie kiedy dysponujemy dużą ilością światła a mimo to nasze rośliny nie wykazują chęci do intensywnego wybarwiania się, to jednoznaczna oznaka braku żelaza. POWER COLOUR Fe+ jest nowoczesnym nawozem żelazowym do szybkiego usuwania niedoborów żelaza. Bezpiecznie i skutecznie podnosi poziom żelaza w kolumnie wody. Stosowany regularnie wraz z dobrym oświetleniem, pozwala na uzyskanie żywego wybarwienia nawet najtrudniejszych gatunków roślin.

 

Zalety:

  • nowoczesny nawóz
  • do pielęgnacji nawet najbardziej wymagających gatunków roślin
  • intensyfikuje barwy
  • usuwa niedobory Fe

 

Ultra-aktywne żelazo jest bardzo szybko przyswajane przez rośliny nie powodując kumulacji i ograniczając do minimum ryzyko pojawienia się glonów. Nawozy sprzedawane są w estetycznych i wygodnych butelkach (500ml każda) z precyzyjnym dozownikiem - dawkującym 1 ml nawozu. Ten wysokiej klasy dozownik jest szczelny w każdej pozycji, nieważne czy jest zamknięty czy otwarty, czy jest w pionie czy poziomie. Są to bardzo wydajne nawozy i taka porcja starcza na intensywne nawożenie bogatego w rośliny i szybko metabolizującego zbiornika na wiele miesięcy.

 

Dawkowanie:

  • Codziennie 1 ml (jedno naciśnięcie dozownika) na 50 litrów wody. Stosować zawsze na noc po zgaszenie światła w akwarium.

 

Kilka słów o marce Aquabotanique:

Firma Aquabotanique z siedzibą w Katowicach powstała z fascynacji akwarystyką roślinną. Nasza działalność jest odpowiedzią na coraz żywsze w naszym kraju zainteresowanie nurtem dekoracyjnej akwarystyki roślinnej. Jesteśmy producentem wysoko wyspecjalizowanych produktów - skupiamy się na produkcji linii nawozowej Planta Activ, preparatów do mineralizacji wody i aktywnego biologicznie podłoża Biogrunt. Najważniejszym celem firmy jest tworzenie produktów o najwyższej jakości oraz dążenie do kompleksowego zaspokojenia zróżnicowanych potrzeb akwarystów. Firma stosuje najwyższej jakości surowce oraz systematycznie unowocześnia technologie wytwarzania swoich produktów. Prowadzi również stałą kontrolę jakości na wszystkich etapach – poczynając od przyjmowania surowców do magazynu, a skończywszy na wyrobie gotowym. Dużą rolę w realizacji tych zadań odgrywa wieloletnie doświadczenie producenta. Akwaria tworzone z użyciem naszych produktów znajdują uznanie na całym świecie czego dowodem jest zdobycie pierwszego miejsca w prestiżowym międzynarodowym konkursie AGA International Aquascaping Contest. Bogate doświadczenie pozwala nam spełniać wymagania obecnych i przyszłych klientów. Ambicją firmy jest zapewnienie najwyższej jakości oferowanych towarów w rozsądnej cenie.

Komentarze
Napisz swoją opinię

AquaBotanique Power Colour Fe+ Nawóz żelazowy 500ml

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii