CHIHIROS CRYSTAL LED A601M + regulator 39W 60cm
330-7601

Czas wysyłki: 24 godziny


CHIHIROS CRYSTAL LED A601M + regulator 39W 60cm

CHIHIROS LED Seria A to nowoczesne i ekonomiczne, a zarazem skuteczne i wydajne oświetlenie do akwariów morskich. Najważniejsze zalety to elegancki i minimalistyczny wygląd, bardzo wysoka funkcjonalność, możliwość montażu na akwariach o nietypowej długości (przy zakupie opcjonalnych metalowych nóżek) i bardzo atrakcyjna cena. Lekka i transparentna konstrukcja obudowy daje wrażenie otwartości i unoszenia się światła nad zbiornikiem.

 

Właściwości

  • wysoka moc i PAR
  • dwa kanały diod: 1-diody 9000K, 2-diody 430-630nm
  • możliwość włączenia/wyłączenia jednego z kanałów
  • możliwość regulacji natężenia światła
  • najwyższy stosunek jakość/cena

 

W komplecie:
oświetlenie LED, zasilacz, nóżki akrylowe, regulator (Gratis)

 

 

+ GRATIS

CHIHIROS ​LED Dimmer

Regulator manualny dla oświetleń LED CHIHIROS

System sterowania natężeniem światła LED CHIHIROS umożliwia dopasowanie mocy strumienia świetlnego w każdym momencie, czy to dla roślin bardzo światłolubnych czy umiarkowanie wymagających. Dzięki możliwości ustawienia pożądanego strumienia świetlnego możliwe jest uzyskanie zróżnicowanych warunków świetlnych, dopasowanych do posiadanej flory, stanu i stadium życia akwarium. W rezultacie, stworzenie pożądanych warunków świetlnych staje się łatwiejsze.

 

Pasuje do wszystkich rodzajów oświetlenia LED CHIHIROS. Posiada 7-stopniową regulację luminancji. Dzięki funkcji automatycznego zapisu ustawień oraz pamięci, regulator może być odłączony od źródła zasilania, a po ponownym włączeniu, wraca do ostatnio skonfigurowanych ustawień.

Komentarze

Napisz swoją opinię

CHIHIROS CRYSTAL LED A601M + regulator 39W 60cm

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii