• -15%
 • Obniżka
CHIHIROS CRYSTAL LED E311 + regulator 18W 31cm
329-1311

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    245 punktów lojalnościowych!

Cena:

289,00 zł
245,65 zł Oszczędzasz: 43,35 zł

Compare now Compare list is full

CHIHIROS CRYSTAL LED E311 + regulator 18W 31cm

SYSTEM OŚWIETLENIA LED DLA ROŚLIN WODNYCH I KORALI
CHIHIROS CRYSTAL

CHIHIROS Crystal LED to oświetlenie do akwariów roślinnych i morskich, charakteryzuje się prostotą, dużą luminacją i eleganckim wyglądem. Lekka i transparentna konstrukcja obudowy daje wrażenie otwartości i unoszenia się światła nad zbiornikiem. Wydajne diody LED 0,5W HRCI oferują bardzo duży strumień świetlny, wystarczający dla najbardziej wymagających roślin i korali. CHIHIROS Crystal LED współpracuje z manualnym i bezprzewodowym systemem regulacji światła LED CHIHIROS.

 

OŚWIETLENIE ROŚLIN WODNYCH

System oświetlenia LED CHIHIROS przeznaczony do uprawy roślin wodnych i lądowo-wodnych, wykorzystuje białe diody LED o wysokiej luminancji, charakteryzuje się optymalną konfiguracją parametrów oświetlenia oraz bardzo dobrym stopniem rozprowadzania światła.

Wysoki poziom luminancji doskonale sprawdza się w przypadku roślin trudnych w uprawie. Specjalna konstrukcja oświetlenia oraz wysoki współczynnik odwzorowania barw (HCRI) na poziomie 88 pozwalają bardzo dobrze oddać barwy oświetlanych krewetek, ryb i roślin, dzięki czemu są one zbliżone do barw naturalnych. Wydajność promieniowania czynnego fotosyntetycznie (PAR) emitowanego przez urządzenia LED CHIHIROS jest całkowicie porównywalna do tego, który emitują wysokiej jakości lampy T5.

Jeszcze do niedawna wielu akwarystów było zdania, że stosowanie białego światła LED nie nadaje się do uprawy roślin. Opracowany we współpracy z czołowymi japońskimi producentami lamp LED, system oświetlenia LED CHIHIROS pozwolił przeciwstawić się temu poglądowi, a badania nad wpływem światła na wzrost i rozwój roślin wykazały, że doświetlanie roślin wodnych za pomocą białego światła LED jest bardzo wydajne i przyczynia się do przyspieszenia procesu fotosyntezy. Wiąże się to z wysokim udziałem fal niebieskich w widmie zastosowanych diod LED CHIHIROS, które to fale mają bardzo korzystny wpływ na wzrost roślin, zwłaszcza trawnikowych przy dnie akwarium.

Oświetlenie LED CHIHIROS dzięki diodom SMD 0,5W HCRI charakteryzuje się odpowiednim poziomem luminancji i zapewnia wysoki stopień odwzorowania barw. Ponieważ urządzenia wodne oraz systemy oświetleniowe są niezwykle ważnymi częściami wyposażenia akwariów naturalnych, bardzo ważne jest dopasowanie ich wyglądu do otoczenia. System oświetlenia LED CHIHIROS, dzięki swej wyjątkowej konstrukcji i estetycznemu wykonaniu, doskonale sprawdza się jako element wystroju każdego wnętrza.

 

Dane techniczne

 • Numer seryjny: 329-1311
 • Nazwa produktu: LED 311 Crystal
 • Długość oświetlenia: 31 cm
 • Wymiary modułu oświetlenia dł. x szer. x wys.: 270 x 68 x 10 (mm)
 • Wymiary akrylowej podstawy dł. x szer. x wys.: 310 x 100 x 95 (mm)
 • Pobór mocy 18W
 • LED 0,5W/sztuka x 36 sztuk
 • Temperatura barwowa około 7000K
 • Napięcie zasilające AC 100-240V, 50-60Hz
 • Strumień świetlny 1700-1800lm
 • Żywotność diod LED ponad 50 000h
 • Temperatura pracy
 • od -20°C do 40°C
 • Max. grubość szyby akwarium 6mm

 

Przezroczysta, akrylowa podstawka daje
wrażenie unoszenia się nad akwarium.

Białe diody LED o wysokiej luminancji świetlnej,
rozmieszczone w sposób umożliwiający
optymalne rozprowadzanie światła.

Wykres natężenia światła Lux na powierzchni wody
mierzone 8cm poniżej oprawy LED Crystal 361
dla akwarium 36x22cm.

Wykres natężenia światła Lux na
powierzchni wody mierzone 8cm
poniżej oprawy LED Crystal 361
dla akwarium 36x22cm

 

+ GRATIS

CHIHIROS ​LED Dimmer

Regulator manualny dla oświetleń LED CHIHIROS

System sterowania natężeniem światła LED CHIHIROS umożliwia dopasowanie mocy strumienia świetlnego w każdym momencie, czy to dla roślin bardzo światłolubnych czy umiarkowanie wymagających. Dzięki możliwości ustawienia pożądanego strumienia świetlnego możliwe jest uzyskanie zróżnicowanych warunków świetlnych, dopasowanych do posiadanej flory, stanu i stadium życia akwarium. W rezultacie, stworzenie pożądanych warunków świetlnych staje się łatwiejsze.

 

Pasuje do wszystkich rodzajów oświetlenia LED CHIHIROS. Posiada 7-stopniową regulację luminancji. Dzięki funkcji automatycznego zapisu ustawień oraz pamięci, regulator może być odłączony od źródła zasilania, a po ponownym włączeniu, wraca do ostatnio skonfigurowanych ustawień.

Komentarze
Napisz swoją opinię

CHIHIROS CRYSTAL LED E311 + regulator 18W 31cm

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii