KESSIL H80 TUNA FLORA LED GROW LIGHT Lampa LED 15W
KESSIL-H80-TUNA

Produkt chwilowo niedostępny

Cena:

768,90 zł

KESSIL H80 TUNA FLORA LED GROW LIGHT Lampa LED 15W

Pełne spektrum z UV i podczerwienią H80 Tuna Flora zawiera cztery wydajne widma - BLUE, GROW, BLOOM, RED - w jednym urządzeniu. Światło jest idealnie zmiksowane, o długościach fali, w tym prawdziwym UV i podczerwieni (w zakresie od 360-780 nm), zwiększając wydajność fotosyntezy.

 

Pełne spektrum z UV i podczerwienią

H80 Tuna Flora zawiera cztery wydajne widma - BLUE, GROW, BLOOM, RED - w jednym urządzeniu. Światło jest idealnie zmiksowane, o długościach fali, w tym prawdziwym UV i podczerwieni (w zakresie od 360-780 nm), zwiększając wydajność fotosyntezy.

Niebieskie widmo szybko rozwija podstawę rośliny na każdym etapie, promując wzrost łodygi.

Spektrum GROW ma na celu wspomagać roślinny wzrost w całym cyklu życiowym wielu różnych roślin.

Widmo BLOOM zwiększa plon sprzyjając obfitemu kwitnieniu podczas decydującego etapu reprodukcyjnego roślin.

Widmo RED jest przeznaczone do hodowli tkankowej i klonowania przez wytwarzanie maksymalnego wzrostu korzeni podczas całego cyklu życia rośliny. W fazie końcowej widmo RED zwiększa również produktywność roślin i jakość zbiorów.

 

Intensywność i penetracja

Nasza technologia Dense Matrix LED wytwarza skoncentrowane źródło punktowe o mocy wystarczającej do przeniknięcia przez koronę i dostarczenia światła do całej rośliny. Wysokiej jakości optyka zapewnia minimalne straty światła i równomierny wzrost roślin.

 

Regulowane spektrum z możliwością ściemniania

Łatwe w użyciu intensywności i kolorowe pokrętła pozwalają użytkownikowi przełączać się pomiędzy widmami i regulować intensywność od 10% do 100%, maksymalizując elastyczność i wygodę.

 

Prosta kontrola zewnętrzna i programowanie

Lampy H80 Tuna Flora mogą być sterowane za pomocą łatwego w użyciu kontrolera i łączone szeregowo, aby łączyć wiele świateł. Używając kontrolera można utworzyć niestandardowe harmonogramy dnia i nocy dla roślin o różnych potrzebach. H80 Tuna Flora jest również kompatybilna z dowolnym kontrolerem 0-10V.

Zarządzanie ciepłem

H80 Tuna Flora charakteryzuje się zaawansowanym zarządzaniem termicznym, zapewniającym stałą moc światła, zużywając przy tym minimalną moc i wytwarzając mniej ciepła niż tradycyjne lampy.

 

Dane techniczne

  • Wymiary: Średnica zewnętrzna = 12,39 cm Wysokość = 2,48 cm
  • Pokrycie: Do 60 cm średnicy
  • Zasilanie 100-240 V AC (wejście) 24 V DC (wyjście)
  • Zużycie energii 15 W MAX

Komentarze

Napisz swoją opinię

KESSIL H80 TUNA FLORA LED GROW LIGHT Lampa LED 15W

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii