• -7%
  • Obniżka
AQUAEL LEDDY TUBE PLANT Moduł oświetleniowy 3W
113250

Czas wysyłki: 24 godziny

Cena:

72,17 zł Oszczędzasz: 5,43 zł

AQUAEL LEDDY TUBE PLANT Moduł oświetleniowy 3W

LEDDY TUBE – uniwersalne akwarystyczne moduły oświetleniowe. Łączą najwyższe walory użytkowe z łatwością montażu i uniwersalnością zastosowania. Składają się z nowoczesnej diody LED o mocy 3 lub 6 W, umieszczonej w okrągłej, szklanej probówce, trwale zespolonej z przewodem zasilającym.

Niewielka masa własna LEDDY TUBE umożliwia jego swobodne instalowanie w lampkach i pokrywach akwariowych. Europejski standard szczelności IPX8 zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania modułu LEDDY TUBE w warunkach akwariowych w tym nawet w zanurzeniu pod wodą.

Moduły LEDDY TUBE są dostępne w dwóch wersjach: SUNNY i PLANT. Wersja SUNNY emituje białe światło o temperaturze barwowej ok. 6500 K (czyli zbliżone do światła dziennego). Zapewnia ono dobre odwzorowanie naturalnych kolorów roślin i ryb umożliwiając komfortową obserwację zbiornika. Wersja PLANT jest przeznaczona dla roślin. Emituje światło o temperaturze barwowej 8500 K. W jego widmie wzmocnione zostały pasma niebieskie i czerwone (patrz wykres) odpowiadające za jakość i wydajność fotosyntezy. Zapewnia dzięki temu szybki wzrost nawet wymagających gatunków roślin akwariowych.

Nowe moduły znajdą szerokie zastosowanie w rozmaitych zestawach akwariowych i lampkach marek AQUAEL i AQUASZUT. Są instalowane w lampkach DECOLIGHT, zestawach i pokrywach akwariowych AQUA4KIDS 40 i AQUA4START 60 oraz zestawach akwariowych BETTA i BOWLSET. Już wkrótce akwaryści będą mogli docenić ich zalety takie jak: duża wydajność świetlna (porównywalna ze świetlówkami liniowymi), energooszczędność (zużywają do 65% mniej energii niż tradycyjne świetlówki), łatwość montażu oraz trwałość i długowieczność (do 50 tys. godzin pracy bez konieczności wymiany).

 

LEDDY TUBE:

  • trwałe i długowieczne – do 50 tys. godzin pracy bez konieczności wymiany,
  • duża wydajność świetlna (porównywalna ze świetlówkami liniowymi),
  • temperatura barwowa 8500 K,
  • łatwe w montażu (zamiennik do wszystkich produktów z ECOLIGHT 9-11 W).

 

Dane techniczne:

  • zużycie energii [W] 3,
  • temperatura barwowa [K] 8500,
  • wymiary produktu [mm] 284x62x32

 

Dokumenty:

Komentarze

Napisz swoją opinię

AQUAEL LEDDY TUBE PLANT Moduł oświetleniowy 3W

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii