Odbłyśnik aluminiowy T8 Plus uchwyty 25W 70cm
ODB-T8/25W-700MM

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    23 punkty lojalnościowe!

Cena:

23,40 zł
Produkt chwilowo niedostępny


Compare now Compare list is full

Odbłyśnik aluminiowy T8 Plus uchwyty 25W 70cm

Wykonany z aluminium odbłyśnik symetryczny zwiększający natężenie światła, przeznaczony do świetlówek liniowych T5 35W i T8 25W w długości 742 mm.

Odbłyśnik w znaczący sposób poprawia efektywność oprawy oświetleniowej. Ogranicza ilość światła rozpraszanego w jej wnętrzu umożliwiając redukcję ilości świetlówek oraz obniżenie kosztów eksploatacyjnych aplikacji oświetleniowej.

Moduł odbłyśnika xR wykonany jest na bazie czystego aluminium zabezpieczonego w procesie anodowania powłoką antykorozyjną. Warstwa ochronna stanowi integralną część materiału bazowego i czyni go bardziej odpornym na korozję, również w warunkach środowiska morskiego.

Powierzchnia refleksyjna modułu posiada innowacyjną warstwę „High Reflection”, która zwiększa współczynnik odbicia światła do 95%, w porównaniu do polerowanej powierzchni standardowego aluminium anodowanego, dla której współczynnik odbicia nie przekracza 87%. Powierzchnia refleksyjna zabezpieczona jest folią ochronną, którą należy usunąć przed montażem modułu w oprawie.

Połączenie wysokiej jakości materiału z optymalnym kształtem modułu przekłada się na znaczny wzrost natężenia światła w kącie rozsyłu 90° - rozsył symetryczny L 45°, P 45°. Montując odbłyśnik xR w akwarium o wysokości 50cm natężenie światła przy jego podstawie wzrasta nawet o 190%.

Krawędzie oraz rogi modułów posiadają bezpieczne wykończenie uniemożliwiające przypadkowe skaleczenie podczas cyklicznego serwisowania akwarium.

W zestawie do odbłyśnika dołączone są 2 komplety uchwytów z niklowanej stali: komplet do montażu na świetlówce T5 oraz komplet do montażu na świetlówce T8, a także wykonane ze stali nierdzewnej wkręty i nakrętki z zabezpieczeniem przed samowolnym odkręcaniem.

Uchwyty stanowią część eksploatacyjną odbłyśnika w szczególności narażoną na korozję. Zalecamy regularne weryfikowanie stanu uchwytów i w razie konieczności ich wymianę.

Odbłyśnik aluminiowy T8 Plus uchwyty 25W 70cm

Dane techniczne:

  • zastosowanie do świetlówek T8 25W
  • długość 70cm
  • szerokość 60 mm
  • wymiary ramion 24x35x24 mm
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

Odbłyśnik aluminiowy T8 Plus uchwyty 25W 70cm

Napisz swoją opinię