Odbłyśnik aluminiowy Z uchwytami T5 54W 100cm
ODB-T8/54W-1100MM

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    35 punktów lojalnościowych!

Cena:

35,40 zł

Compare now Compare list is full

Odbłyśnik aluminiowy Z uchwytami T5 54W 100cm

Wykonany z aluminium odbłyśnik symetryczny zwiększający natężenie światła, przeznaczony do świetlówek liniowych T5 54W i T8 38W w długości 1047 mm.

Odbłyśnik w znaczący sposób poprawia efektywność oprawy oświetleniowej. Ogranicza ilość światła rozpraszanego w jej wnętrzu umożliwiając redukcję ilości świetlówek oraz obniżenie kosztów eksploatacyjnych aplikacji oświetleniowej.

Moduł odbłyśnika xR wykonany jest na bazie czystego aluminium zabezpieczonego w procesie anodowania powłoką antykorozyjną. Warstwa ochronna stanowi integralną część materiału bazowego i czyni go bardziej odpornym na korozję, również w warunkach środowiska morskiego.

Powierzchnia refleksyjna modułu posiada innowacyjną warstwę „High Reflection”, która zwiększa współczynnik odbicia światła do 95%, w porównaniu do polerowanej powierzchni standardowego aluminium anodowanego, dla której współczynnik odbicia nie przekracza 87%. Powierzchnia refleksyjna zabezpieczona jest folią ochronną, którą należy usunąć przed montażem modułu w oprawie.

Połączenie wysokiej jakości materiału z optymalnym kształtem modułu przekłada się na znaczny wzrost natężenia światła w kącie rozsyłu 90° - rozsył symetryczny L 45°, P 45°. Montując odbłyśnik xR w akwarium o wysokości 50cm natężenie światła przy jego podstawie wzrasta nawet o 190%.

Krawędzie oraz rogi modułów posiadają bezpieczne wykończenie uniemożliwiające przypadkowe skaleczenie podczas cyklicznego serwisowania akwarium.

W zestawie do odbłyśnika dołączone są 2 komplety uchwytów z niklowanej stali: komplet do montażu na świetlówce T5 oraz komplet do montażu na świetlówce T8, a także wykonane ze stali nierdzewnej wkręty i nakrętki z zabezpieczeniem przed samowolnym odkręcaniem.

Uchwyty stanowią część eksploatacyjną odbłyśnika w szczególności narażoną na korozję. Zalecamy regularne weryfikowanie stanu uchwytów i w razie konieczności ich wymianę.

Odbłyśnik aluminiowy z uchwytami T5 54W 100cm

Dane techniczne:

  • zastosowanie do świetlówek T5 54 W, 
  • długość 100 cm, 
  • szerokość 60 mm, 
  • wymiary ramion 24 x 35 x 24 mm,
  • odbłyśnik jest nieodzowną częścią układu oświetleniowego,
  • zwiększa ilość światła i doświetla dolne partie akwarium.
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

Odbłyśnik aluminiowy z uchwytami T5 54W 100cm

Napisz swoją opinię