AQUAEL CLASSIC LED Pokrywa prosta czarna 80x35cm 2x16W
105103

Czas wysyłki: 24 godziny


AQUAEL CLASSIC LED Pokrywa prosta czarna 80x35cm 2x16W

Pokrywy CLASSIC LT są przeznaczone do akwariów słodkowodnych. Służą do oświetlania wnętrza zbiornika, chronią ryby przed wyskakiwaniem oraz ograniczają parowanie wody i straty ciepła z akwarium.

Zostały wykonane w technologii wtryskowej, dzięki czemu są niezwykle trwałe i solidne. Posiadają zainstalowane oświetlenie oraz klapkę do karmienia ryb.

Oświetlenie zamontowane w pokrywie stanowi unikalny moduł LEDDY TUBE zawierający nowoczesne diody LED emitujące światło o barwie zbliżonej do światła dziennego. Zapewnia ono doskonałe odwzorowanie naturalnych kolorów ryb oraz dobre warunki do wzrostu dla roślin. Moduł LEDDY TUBE emituje o wiele więcej światła niż tradycyjna świetlówka zużywając przy tym o około 50% energii mniej. Nie wymaga również częstej wymiany na nowy.

W zestawach CLASSIC LT 80 i CLASSIC LT 100 w zależności od potrzeb użytkownika istnieje możliwość prostego zainstalowania jednego lub dwóch dodatkowych modułów oświetleniowych. Pokrywa zestawu wyposażona jest w system „smart open” umożliwiający jej wygodne podnoszenie bez użycia zawiasów ani podpórek. Posiada również system kanalików zbierających skraplającą się wodę i odprowadzającą ją do wnętrza zbiornika.

W tylnej części pokrywy znajdują się specjalne żłobienia umożliwiające wygodne wycinanie otworów do instalacji filtrów przelewowych lub kanistrowych. Co istotne – pokrywa z wyciętymi otworami nie traci gwarancji producenta.

 

Dane techniczne:

  • Szerokość akwarium [CM] 80
  • Moc [W] 2x16
  • Wymiary [cm] (szerokość x głębokość x wysokość) 80x35
  • Oświetlenie RETROFIT
  • Lumeny 2x1650
  • Temperatura barwowa [K] 6500

Komentarze

Napisz swoją opinię

AQUAEL CLASSIC LED Pokrywa prosta czarna 80x35cm 2x16W

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii