Aquael LEDDY TUBE 14W D&N SUNNY Moduł oświetleniowy 70 cm z trzema trybami świecenia
124235
5905546330787

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    157 punktów lojalnościowych!

Cena:

157,30 zł

Compare now Compare list is full

Aquael LEDDY TUBE 14W D&N SUNNY Moduł oświetleniowy 70 cm z trzema trybami świecenia

Odkryj oświetlenie Leddy Tube w nowej odsłonie. Wszystkie moduły SUNNY wyposażone zostały w innowacyjną funkcję Day & Night. Trzy tryby świecenia umożliwiają mieszkańcom akwarium zgranie się z naturalnym rytmem przyrody, a ich opiekunom podziwianie podwodnego świata także po zmroku.

Sterowanie oświetleniem odbywa się ręcznie, za pomocą włącznika lub poprzez aplikację Aquael Aqu@rium – wówczas konieczne jest zastosowanie sterownika Socket Link Duo.

Świetlówki Ldddy Tube Day&Night charakteryzują się wysokim współczynnikiem oddania barw, dzięki czemu podkreślają naturalne kolory ryb i roślin. Podnoszą tym samym walory estetyczne i pełniej pokazują piękno aranżacji.

Zastosowanie technologii LED pozwala nie tylko obniżyć koszty zużycia energii, ale również zapewnia długą i bezawaryjną pracę.

Aquael LEDDY TUBE 14W D&N SUNNY Moduł oświetleniowy 70 cm z trzema trybami świecenia
Aquael LEDDY TUBE 14W D&N SUNNY Moduł oświetleniowy 70 cm z trzema trybami świecenia

Leddy Tube Day&Night

  • Trzy tryby świecenia DAY, DAYBREAK, NIGHT
  • tryb DAY – podstawowe i najmocniejsze światło, do oświetlania akwarium w ciągu dnia
  • tryb DAYBREAK – obniżona moc oświetlenia do 50%, sprawdza się jako pierwszy tryb po nocy oraz podczas karmienia ryb – szczególnie w przypadku posiadania płochliwej obsady
  • tryb NIGHT – niebieska poświata pozwalająca na unikalną obserwację akwarium po zmroku, w tym ryb i zwierząt o nocnym trybie życia
  • Naturalne kolory ryb i roślin dzięki wysokiemu współczynnikowi oddawania barw
  • Niskie zużycie energii – nowoczesna technologia LED
  • Dwa lata gwarancji
  • Wyprodukowano w Polsce
Aquael LEDDY TUBE 14W D&N SUNNY Moduł oświetleniowy 70 cm z trzema trybami świecenia


Dane techniczne

Model LEDDY TUBE 7W SUNNY DAY&NIGHT LEDDY TUBE 10W SUNNY  DAY&NIGHT LEDDY TUBE 14W SUNNY DAY&NIGHT LEDDY TUBE 14W SUNNY DAY&NIGHT J LEDDY TUBE 17W SUNNY DAY&NIGHT LEDDY TUBE 17W SUNNY DAY&NIGHT J
Index
124241 124233 124235 124234 124240 124239
Moc [W] 7 10 14 14 17 17
Wymiary [cm] (szerokość x głębokość x wysokość) 27,3 41,5 70 62 101,5 92,5
Lumeny 620 900 1270 1270 1520 1520
Temperatura barwowa [K] 7000 7000 7000 7000 7000 7000
Klasa Energetyczna F F F F F F
Zastępuje świetlówki T8 15 W T5 24 W / T8 18 W T5 39 W / T8 25 i 30 W Juwel T5 54 W / T8 36 i 39 W Juwel

Akwarystyka, oczko wodne i ogród - hobby, które inspirują

Oczywiście, jako pasjonaci tych wodnych pasji, nie jesteśmy do końca obiektywni. Lecz, czy musimy kogoś szczególnie przekonywać, iż obecność akwarium słodkowodnego, morskiego, oczko wodne i ogród przy naszym domu to rzeczy, które tylko dodadzą mu urody? Nie sądzę. Akwaria dla wielu osób to doskonały sposób na zanurzenie się w podwodnym świecie bez konieczności moczenia się w wodzie. Dzięki akwarium, kilku szybom sklejonym ze sobą, możemy podpatrywać życie podwodnych mieszkańców naszego małego ekosystemu, który stworzyliśmy im w naszym domu. Natomiast kiedy oryginalną aranżację akwariową łączymy z pięknym akwarium, gustownie zaprojektowanym i wyprodukowanym, otrzymujemy element wystroju wnętrza, który zapiera dech w piersi obswerwującym.

Aquael - polska duma w branży zoologicznej na skalę światową

Aquael to marka z wieloletnią historią, tradycją, a co najważniejsze - doświadczeniem. W Aquael mówią: łączymy pracę z pasją. I to widać. Firma zaczynała od produkcji pompek napowietrzających do akwarium, a teraz ich katalog obejmuje zbiór kilkuset produktów, w oparciu o które stworzymy kompletne akwaria dekoracyjne.

Co wyróżnia markę Aquael?

Przede wszystkim jest to jakość. Jakość, która pochodzi z Polski, bo tutaj produkowane są produkty firmy Aquael. Akwarium, pokrywa twojego akwarium najwyższa jakość, która im towarzyszy biorą się stąd - z Polski. Kto nie chciałby, aby produkt do twojego akwarium pochodził z Twojego kraju... Poza tym, akwarystyka oczko wodne terrarystyka, i produkty marki grupy Aquael bronią się same. Wystarczy je wziąć do ręki, aby przekonać się, iż akwaria i zestawy akwariowe reprezentują poziom światowy, a niejednokrotnie zawstydzają marki zachodnie. Począwszy od samego pomysłu i projektu, przez jakość użytych komponentów, wykonanie tychże produktów, ich spasowanie, a na gotowym produkcie kończąc - Aquael staje na najwyższym poziomie. Kiedy dołożymy do tego fakt, iż ich produkty, na tle konkurencji, psują się niezmiernie rzadko, a jeśli tak się stanie, ich serwis działa wzorowo, szybko, i zawsze skutecznie. Inne marki mogą tylko pozazdrościć Aquael takiego podejścia i sukcesu w tej dziedzinie.

Akwarium w stylu japońskim w zestawach akwariowych Aquael

Akwarium japońskie przy użyciu zestawów firmy Aquael? Czemu nie! Zainspiruj się odkrywaj możliwości jakie tworzą przez Tobą zestawy akwariowe oferowane przez Aquael. Ich akwaria są niejako przedłużeniem naszych koncepcji, aranżacji, biotopów. Nie są tylko zbiornikiem na wodę. Określenie: dopasuj produkt do twojego standardu nabiera tutaj innego znaczenia, gdyż wybór możliwości jest naprawdę spory. Aquael oferuje nam zbiorniki w wielu rozmiarach, kształtach, kolorach, i możliwych wykończeniach. To samo dotyczy szafek, które są szalenie mocne, stabilne, a przy tym bardzo estetyczne. Niewątpliwie, zbiornik w stylu japońskim w akwarium Aquael będzie wspaniałym elementem dekoracji naszego mieszkania, domu, czy biura.

Oczko wodne i ogród - produkty Aquael do ich założenia i pielęgnacji

Cechy wyróżniające firmę Aquael w dziedzinie akwarystyki widać również w dziedzinie oczka wodnego i ogrodu. Marka oferuje nam szereg produktów, które pozwolą nam cieszyć się sadzawką wolną od glonów, która jest przyjaznym i bezpiecznym siedliskiem dla naszych ryb i roślin. Jakość tego polskiego producenta akwarystyka oczko wodne, czy terrarystyka to wybór pewny, sprawdzony, bezpieczny. Ich produkty, jakość, serwis - bronią się same.

Zakup produktów Aquael

Aquael posiada ogromną sieć dystrybucji nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Ich produkty znajdziemy zarówno w małych miejscowościach, jak i dużych metropoliach, ale i w Internecie. Jako oficjalny dystrybutor w Polsce mamy przyjemność oferować pełny asortyment produktów marki Aquael. Są to rzeczy, których sami używamy na co dzień. Nie polecili byśmy żadnemu z klientów produktu, co do którego posiadamy jakiekolwiek wątpliwości. Czy to jeśli chodzi o jakość wykonania, czy jakość wykonywanej przez urządzenie pracy. Aquael to marka, którą polecamy z szczerego serca, i z uśmiechem na twarzy, a to dlatego też, iż cena ich produktów jest co najmniej konkurencyjna. Często jest tak, iż w cenie słabszego modelu producenta zachodniego kupisz nasze produkty marki Aquael, które osiągami przerastają produkt konkurencyjny. Co za tym idzie, posiadając taką możliwość, i taki sprzęt, robimy dobrze naszym akwariom. Mocniejszy, większy filtr oznacza lepszą filtrację, więcej pożytecznych bakterii, lepszą wodę do naszych podopiecznych. Co więcej, jeśli zdecydujemy się zmienić akwarium na większe, odpada nam w tym momencie zakupi nowego, większego filtr, gdyż poprzednio, z tym samym budżetem, mogliśmy kupić urządzenie większe, wydajniejsze, skuteczniejsze, niż te oferowane przez konkurencyjne firmy. Innymi słowy - Aquael - to się opłaca! I możecie być też Państwo pewni. Jeśli produkt firmy Aquael ulegnie awarii, nie będziecie mieć powodów do narzekań na ich serwis gwarancyjny, a także i pogwarancyjny.

Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Oceń 
Renata S
2023-07-17
Aquael LEDDY TUBE 14W D&N SUNNY Moduł oświetleniowy 70 cm z trze

Tego produkty nie trzeba reklamować.

Oceń 
Mariusz K
2022-06-07
Aquael LEDDY TUBE 14W D&N SUNNY Moduł oświetleniowy 70 cm z trze

Wszystko ok

Oceń 
Rafał L
2022-04-14
Aquael LEDDY TUBE 14W D&N SUNNY Moduł oświetleniowy 70 cm z trze

Ok

Napisz swoją opinię

Aquael LEDDY TUBE 14W D&N SUNNY Moduł oświetleniowy 70 cm z trzema trybami świecenia

Napisz swoją opinię