PLANT T5 Zestaw oświetlenia 1x14-35W do 74cm, oprawki wciskane
Z080

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    109 punktów lojalnościowych!

Cena:

109,99 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Compare now Compare list is full

PLANT T5 Zestaw oświetlenia 1x14-35W do 74cm, oprawki wciskane

Zestaw pasuje do wszystkich świetlówek T5 o mocy od 14-35W. Idealnie nadaje się jako zestaw do wymiany starej świetlówki T8 1x18W o długości 59cm na nową T5 28W o tej samej długości jak również T8 1x25W o długości 74cm na nową T5 35W o tej samej długości. Zestaw składa się z wyselekcjonowanych produktów z naszej oferty m.in. rewelacyjnych praktycznie bezawaryjnych stateczników renomowanej firmy TRIDONIC, dobranych w sposób umożliwiający zwiększenie ilości światła w zbiorniku. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy, aby sprawnie działał, nie ma potrzeby dokupowania czegokolwiek. Nie wymaga ingerencji w pokrywę lub belkę oświetleniową. W dowolnym momencie dodatkowe oświetlenie można zdemontować. W zestawie otrzymują Państwo jasną instrukcję w języku Polskim z pomocnymi zdjęciami.

 

W skład zestawu wchodzą:

  • 1 x statecznik elektroniczny Tridonic.Atco TOP lp 1x14-35 (5 LAT gwarancji)
  • 2 x oprawki bryzgoszczelne T5 wciskane
  • 2 x 1m kabla 0,75mm do zasilania oprawek bryzgoszczelnych
  • 1 x przewód zasilający 2m (2x0,75) z wtyczką (wtyczka płaska)
  • Polska, czytelna instrukcja obsługi
  • Gwarancja na 2 lata

 

Poniżej opis poszczególnych elementów:

  • Tridonic.Atco TOP lp 1x14-35W Nowa generacja stateczników elektronicznych Tridonic wyznacza nowe poziomy norm trwałości i niezawodności. Szeroka gama stateczników daje możliwość wyboru optymalnego rozwiązania do każdego zastosowania. Jakość i niezawodność Przewaga stateczników Tridonic opiera się na maksymalizacji niezawodności, było to prawdą, gdy zbudowany został pierwszy chip do statecznika i jest prawdą dziś, gdy firma utrzymuje ścisłe partnerskie relacje ze swoimi Klientami, a nowej generacji inteligentne stateczniki stanowią rozwiązanie do każdej aplikacji oświetleniowej. Inteligentne technologie Stosowanie najnowocześniejszych technologii poprzez wdrażanie do użytku własnych wynalazków i patentów pomaga spełnić oczekiwania Klientów co do jakości, ale także co do wydajności i ergonomii użytkowania. Stateczniki elektroniczne PC TOP są dedykowane do standardowych zastosowań. Połączenie wysokiej jakości i niezawodności zaprojektowane z myślą, aby spełnić wszystkie najważniejsze wymagania rynkowe. Stateczniki PC TOP gwarantują instalacjom oświetleniowym wysoką jakość i wydajność bez żadnych odstępstw w kategorii niezawodności. Technologia x!tec II opracowana przez Tridonic stanowi wartość dodaną stateczników elektronicznych, w których jest stosowana. W odróżnieniu do większości standardowych stateczników, w których parametry pracy są określone dla konkretnej wartości, w statecznikach PC TOP najnowszej generacji układ x!tec II inteligentnie reguluje wiele parametrów i tolerancji pracy świetlówki zapewniając jej najwyższą precyzję. WYMIARY STATECZNIKA [mm]: długość (L) 210, szerokość (W) 30, wysokość (H) 21, rozstaw otworów montażowych (D) 270 Na statecznik po zalogowaniu się na stronie producenta otrzymują Państwo 5 lat gwarancji!
  • 2 x kabel zasilający do oprawek
  • 2 x oprawka bryzgoszczelna T5 wciskana Zestaw szczelnych oprawek zabezpieczających przed wilgocią , które montujemy wciskając w otwór w pokrywie.
  • 1x przewód zasilający 2m (2x0,75) z wtyczką. Przewód zasilający 2-metrowej długości ze specjalnymi końcówkami przygotowanymi do zamocowania w stateczniku.

 

Cały zestaw objęty jest 2 letnią gwarancją. Życzymy przyjemnego użytkowania. W razie pytań służymy pomocą!

Komentarze
Napisz swoją opinię

PLANT T5 Zestaw oświetlenia 1x14-35W do 74cm, oprawki wciskane

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii