PLANT T5 zestaw oświetlenia oprawki bryzgoszczelne 1x45W 90cm
Z100

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    114 punkty lojalnościowe!

Cena:

114,99 zł

Compare now Compare list is full

PLANT T5 zestaw oświetlenia oprawki bryzgoszczelne 1x45W 90cm

Zestaw pasuje do wszystkich świetlówek T5 o mocy 45W. Idealnie nadaje się jako zestaw do wymiany starej świetlówki T8 1x30W o długości 90cm na nową T5 45W o tej samej długości. Zestaw PLANT 1x45W T5 to dodatkowe oświetlenie do klasycznych pokryw, z fabrycznie zamontowanym oświetleniem T8, jako zamienne oświetlenie lub samodzielne. Zestaw składa się z wyselekcjonowanych produktów z naszej oferty m.in. rewelacyjnych praktycznie bezawaryjnych stateczników renomowanej firmy TRIDONIC, dobranych w sposób umożliwiający zwiększenie ilości światła w zbiorniku. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy, aby sprawnie działał, nie ma potrzeby dokupowania czegokolwiek. Nie wymaga ingerencji w pokrywę lub belkę oświetleniową. W dowolnym momencie dodatkowe oświetlenie można zdemontować. W zestawie otrzymują Państwo jasną instrukcję w języku Polskim z pomocnymi zdjęciami.

 

W skład zestawu wchodzą:

  • 1 x statecznik elektroniczny Tridonic.Atco TOP lp 1x49W (5 LAT gwarancji)
  • 2 x uchwyty metalowe zespolone T5/T8 (+ śrubki i nakrętki)
  • 2 x oprawka bryzgoszczelna T5 o długości 100cm
  • 1 x przewód zasilający 2m (2x0,75) z wtyczką (wtyczka płaska)
  • Polska, czytelna instrukcja obsługi
  • Gwarancja na 2 lata (na statecznik 5 lat)

 

Poniżej opis poszczególnych elementów:

  • Tridonic.Atco TOP lp 1x49W (pasujący do świetlówek 45W) Nowa generacja stateczników elektronicznych Tridonic wyznacza nowe poziomy norm trwałości i niezawodności. Szeroka gama stateczników daje możliwość wyboru optymalnego rozwiązania do każdego zastosowania. Jakość i niezawodność Przewaga stateczników Tridonic opiera się na maksymalizacji niezawodności, było to prawdą, gdy zbudowany został pierwszy chip do statecznika i jest prawdą dziś, gdy firma utrzymuje ścisłe partnerskie relacje ze swoimi Klientami, a nowej generacji inteligentne stateczniki stanowią rozwiązanie do każdej aplikacji oświetleniowej. Inteligentne technologie Stosowanie najnowocześniejszych technologii poprzez wdrażanie do użytku własnych wynalazków i patentów pomaga spełnić oczekiwania Klientów co do jakości, ale także co do wydajności i ergonomii użytkowania. Stateczniki elektroniczne PC TOP są dedykowane do standardowych zastosowań. Połączenie wysokiej jakości i niezawodności zaprojektowane z myślą, aby spełnić wszystkie najważniejsze wymagania rynkowe. Stateczniki PC TOP gwarantują instalacjom oświetleniowym wysoką jakość i wydajność bez żadnych odstępstw w kategorii niezawodności. Technologia x!tec II opracowana przez Tridonic stanowi wartość dodaną stateczników elektronicznych, w których jest stosowana. W odróżnieniu do większości standardowych stateczników, w których parametry pracy są określone dla konkretnej wartości, w statecznikach PC TOP najnowszej generacji układ x!tec II inteligentnie reguluje wiele parametrów i tolerancji pracy świetlówki zapewniając jej najwyższą precyzję. WYMIARY STATECZNIKA [mm]: długość (L) 210, szerokość (W) 30, wysokość (H) 21, rozstaw otworów montażowych (D) 270 Na statecznik po zalogowaniu się na stronie producenta otrzymują Państwo 5 lat gwarancji!
  • 2 x uchwyty metalowe zespolone T5/T8 2 uchwyty zespolone T5/T8 pozwalają na: - dopięcie nowych świetlówek T5 do starych T8 bez ingerencji w pokrywę - używając tylko uchwytów T5 przymocowanie ich bezpośrednio do pokrywy zamiast świetlówek T8
  • 2 x oprawka bryzgoszczelna T5 Zestaw szczelnych oprawek zabezpieczających przed wilgocią ze specjalnymi końcówkami przygotowanymi do zamocowania w stateczniku.
  • 1x przewód zasilający 2m (2x0,75) z wtyczką. Przewód zasilający 2-metrowej długości ze specjalnymi końcówkami przygotowanymi do zamocowania w stateczniku.

 

Na zdjęciu przykład montażu zestawu za pomocą uchwytów do istniejącego zestawu T8 lub T5 bez ingerencji w pokrywę. Cały zestaw objęty jest 2 letnią gwarancją. Życzymy przyjemnego użytkowania. W razie pytań służymy pomocą!

Komentarze
Napisz swoją opinię

PLANT T5 zestaw oświetlenia oprawki bryzgoszczelne 1x45W 90cm

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii