PLANT T5 zestaw oświetlenia oprawki bryzgoszczelne 1x6/8W 22/29cm
Z106

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    64 punkty lojalnościowe!

Cena:

64,99 zł

Compare now Compare list is full

PLANT T5 zestaw oświetlenia oprawki bryzgoszczelne 1x6/8W 22/29cm

Zestaw pasuje do wszystkich świetlówek T5 o mocy 6W i 8W. Zestaw PLANT 1x6/8W T5 dodatkowe oświetlenie do klasycznych pokryw, z fabrycznie zamontowanym oświetleniem T8 lub jako zamienne oświetlenie . Zestaw składa się z wyselekcjonowanych produktów z naszej oferty m.in. rewelacyjnych praktycznie bezawaryjnych stateczników renomowanej firmy TRIDONIC, dobranych w sposób umożliwiający zwiększenie ilości światła w zbiorniku. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy, aby sprawnie działał, nie ma potrzeby dokupowania czegokolwiek. Nie wymaga ingerencji w pokrywę lub belkę oświetleniową. W dowolnym momencie dodatkowe oświetlenie można zdemontować. W zestawie otrzymują Państwo jasną instrukcję w języku Polskim z pomocnymi zdjęciami.

 

W skład zestawu wchodzą:

  • 1 x statecznik elektroniczny Tridonic.Atco BASIC 1x6/8 (5 LAT gwarancji)
  • 2 x uchwyty metalowe zespolone T5/T8 (+ śrubki i nakrętki)
  • 2 x oprawka bryzgoszczelna T5 o długości 100cm
  • 1 x przewód zasilający 2m (2x0,75) z wtyczką (wtyczka płaska)
  • Polska, czytelna instrukcja obsługi
  • Gwarancja na 2 lata (na statecznik 5 lat)

 

Poniżej opis poszczególnych elementów:

  • Tridonic.Atco BASIC Sl 1x6/8W Stateczniki elektroniczne PC BASIC Kompaktowe i funkcjonalne Stateczniki z serii produktów PC Basic są idealnym rozwiązaniem do wszelkich zastosowań, gdzie dostępna jest niewielka przestrzeń. Połączenie małych rozmiarów i niskiego zużycia energii sprzyja wykorzystaniu ich w indywidualnych rozwiązaniach oświetleniowych. Zastosowanie w oprawach oświetleniowych stateczników PC Basic, wykorzystujących technologię podgrzewania elektrod przed zapłonem świetlówek, wpływa na wydłużenie żywotności świetlówek do 25.000 cykli zapalania i gaszenia, niezależnie od wahań temperatury otoczenia w zakresie od -25°C do +60°C. Ponadto wbudowany układ zapewnia ochronę urządzeniu przed uszkodzeniem przy błędnym podłączeniu lub przy uszkodzeniu świetlówki. WYMIARY STATECZNIKA [mm]: długość (L) 145, szerokość (W) 22, wysokość (H) 21, rozstaw otworów montażowych (D) 136 Na statecznik po zalogowaniu się na stronie producenta otrzymują Państwo 5 lat gwarancji!
  • 2 x uchwyty metalowe zespolone T5/T8 2 uchwyty zespolone T5/T8 pozwalają na: - dopięcie nowych świetlówek T5 do starych T8 bez ingerencji w pokrywę - używając tylko uchwytów T5 przymocowanie ich bezpośrednio do pokrywy zamiast świetlówek T8
  • 2 x oprawka bryzgoszczelna T5 Zestaw szczelnych oprawek zabezpieczających przed wilgocią ze specjalnymi końcówkami przygotowanymi do zamocowania w stateczniku.
  • 1x przewód zasilający 2m (2x0,75) z wtyczką. Przewód zasilający 2-metrowej długości ze specjalnymi końcówkami przygotowanymi do zamocowania w stateczniku.

 

Na zdjęciu przykład montażu zestawu za pomocą uchwytów do istniejącego zestawu T8 lub T5 bez ingerencji w pokrywę. Cały zestaw objęty jest 2 letnią gwarancją. Życzymy przyjemnego użytkowania. W razie pytań służymy pomocą!

Komentarze
Napisz swoją opinię

PLANT T5 zestaw oświetlenia oprawki bryzgoszczelne 1x6/8W 22/29cm

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii