PLANT T5 zestaw oświetlenia oprawki bryzgoszczelne +odbłyśnik 2x39W 85cm
Z150

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    265 punktów lojalnościowych!

Cena:

265,99 zł

Compare now Compare list is full

PLANT T5 zestaw oświetlenia oprawki bryzgoszczelne +odbłyśnik 2x39W 85cm

Zestaw PLANT 2x39W T5 dodatkowe oświetlenie do klasycznych pokryw, z fabrycznie zamontowanym oświetleniem T8, jako zamienne oświetlenie lub samodzielne. Zestaw składa się z wyselekcjonowanych produktów z naszej oferty m.in. rewelacyjnych praktycznie bezawaryjnych stateczników renomowanej firmy TRIDONIC, dobranych w sposób umożliwiający zwiększenie ilości światła w zbiorniku. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy, aby sprawnie działał, nie ma potrzeby dokupowania czegokolwiek. Nie wymaga ingerencji w pokrywę lub belkę oświetleniową. W dowolnym momencie dodatkowe oświetlenie można zdemontować. W zestawie otrzymują Państwo jasną instrukcję w języku Polskim z pomocnymi zdjęciami.

 

W skład zestawu wchodzą:

 • 1 x statecznik elektroniczny Tridonic.Atco TOP lp 2x39W (5 LAT gwarancji)
 • 1 x Sylvania GROLUX 39W 85cm
 • 1 x Sylvania AQUASTAR 39W 85cm
 • 2 x odbłyśnik symetryczny 39W 80,5cm
 • 4 x uchwyty metalowe zespolone T5/T8 (+ śrubki i nakrętki) + 4 T5
 • 4 x oprawka bryzgoszczelna T5 o długości 100cm
 • 1 x przewód zasilający 2m (2x0,75) z wtyczką (wtyczka płaska)
 • Polska, czytelna instrukcja obsługi
 • Gwarancja na 2 lata (na statecznik 5 lat)

 

Poniżej opis poszczególnych elementów:

 • 1. Tridonic.Atco TOP lp 2x39W Nowa generacja stateczników elektronicznych Tridonic wyznacza nowe poziomy norm trwałości i niezawodności. Szeroka gama stateczników daje możliwość wyboru optymalnego rozwiązania do każdego zastosowania. Jakość i niezawodność Przewaga stateczników Tridonic opiera się na maksymalizacji niezawodności, było to prawdą, gdy zbudowany został pierwszy chip do statecznika i jest prawdą dziś, gdy firma utrzymuje ścisłe partnerskie relacje ze swoimi Klientami, a nowej generacji inteligentne stateczniki stanowią rozwiązanie do każdej aplikacji oświetleniowej. Inteligentne technologie Stosowanie najnowocześniejszych technologii poprzez wdrażanie do użytku własnych wynalazków i patentów pomaga spełnić oczekiwania Klientów co do jakości, ale także co do wydajności i ergonomii użytkowania. Stateczniki elektroniczne PC TOP są dedykowane do standardowych zastosowań. Połączenie wysokiej jakości i niezawodności zaprojektowane z myślą, aby spełnić wszystkie najważniejsze wymagania rynkowe. Stateczniki PC TOP gwarantują instalacjom oświetleniowym wysoką jakość i wydajność bez żadnych odstępstw w kategorii niezawodności. Technologia x!tec II opracowana przez Tridonic stanowi wartość dodaną stateczników elektronicznych, w których jest stosowana. W odróżnieniu do większości standardowych stateczników, w których parametry pracy są określone dla konkretnej wartości, w statecznikach PC TOP najnowszej generacji układ x!tec II inteligentnie reguluje wiele parametrów i tolerancji pracy świetlówki zapewniając jej najwyższą precyzję. WYMIARY STATECZNIKA [mm]: długość (L) 360, szerokość (W) 30, wysokość (H) 21, rozstaw otworów montażowych (D) 350 Na statecznik po zalogowaniu się na stronie producenta otrzymują Państwo 5 lat gwarancji!
 • Świetlówki Sylvania Grolux/Aquastar 39W 85cm Kombinacja świetlówek SYLVANIA Grolux 8 500K i Aquastar 10 000K jest naszym zdaniem najlepszą kombinacją ze źródeł jarzeniowych dostępnych na rynku. Grolux "gołym okiem" posiada barwę wpadającą w lekki róż, natomiast Aquastar w delikatny niebieski co tworzy niepowtarzalny klimat w zbiorniku. Barwy są wyraziste i delikatnie wzmocnione przez co ryby i rośliny prezentują się rewelacyjnie. Wszystko wygląda naturalnie. Światło wspomaga fotosyntezę roślin przez co hamuje rozwój glonów.
 • Odbłyśniki T5 39W 80,5cm Odbłyśnik wykonany jest z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Większość odbłyśników wykonanych jest z aluminium co znacznie zmniejsza skuteczność odbijania światła. Wewnętrzna powierzchnia odbijająca w naszych odbłyśnikach jest wypolerowana na wysoki połysk i posiada właściwości lustra. Zwiększenie wydajności oświetlenia może wzrosnąć o kilkadziesiąt procent. Światło kierowane jest w dół, symetrycznej budowa rozprasza światło, dzięki czemu wszystkie dolne partie zbiornika są doświetlone.
 • 4 x uchwyty metalowe zespolone T5/T8 + 4 T5 4 uchwyty zespolone T5/T8 + 4 T5 pozwalają na: - dopięcie nowych świetlówek T5 do starych T8 oraz odbłyśników bez ingerencji w pokrywę - używając tylko uchwytów T5 przymocowanie ich bezpośrednio do pokrywy zamiast świetlówek T8
 • 4 x oprawka bryzgoszczelna T5 Zestaw szczelnych oprawek zabezpieczających przed wilgocią ze specjalnymi końcówkami przygotowanymi do zamocowania w stateczniku.
 • 1x przewód zasilający 2m (2x0,75) z wtyczką. Przewód zasilający 2-metrowej długości ze specjalnymi końcówkami przygotowanymi do zamocowania w stateczniku.

 

Na zdjęciu przykład montażu zestawu za pomocą uchwytów do istniejącego zestawu T8 lub T5 bez ingerencji w pokrywę. Cały zestaw objęty jest 2 letnią gwarancją. Życzymy przyjemnego użytkowania. W razie pytań służymy pomocą!

Komentarze
Napisz swoją opinię

PLANT T5 zestaw oświetlenia oprawki bryzgoszczelne +odbłyśnik 2x39W 85cm

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii