PLANT T8 Zestaw oświetlenia 2x18/20W 59cm, oprawki wciskane
Z113

Czas wysyłki: 24 godziny


Compare now Compare list is full

PLANT T8 Zestaw oświetlenia 2x18/20W 59cm, oprawki wciskane

Zestaw PLANT 2x18/20W T8 składa się z wyselekcjonowanych produktów z naszej oferty m.in. rewelacyjnych praktycznie bezawaryjnych stateczników renomowanej firmy TRIDONIC, dobranych w sposób umożliwiający zwiększenie ilości światła w zbiorniku. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy, aby sprawnie działał, nie ma potrzeby dokupowania czegokolwiek. Nie wymaga ingerencji w pokrywę lub belkę oświetleniową. W dowolnym momencie dodatkowe oświetlenie można zdemontować. W zestawie otrzymują Państwo jasną instrukcję w języku Polskim z pomocnymi zdjęciami.

 

W skład zestawu wchodzą:

  • 1 x statecznik elektroniczny Tridonic TEC 2x18 (5 LAT gwarancji)
  • 4 x oprawki bryzgoszczelne T8 wciskane
  • 4 x 1m kabla 0,75mm do zasilania oprawek bryzgoszczelnych
  • 1 x przewód zasilający 2m (2x0,75) z wtyczką (wtyczka płaska)
  • Polska, czytelna instrukcja obsługi
  • Gwarancja na 2 lata (na statecznik 5 lat)

 

Poniżej opis poszczególnych elementów:

  • Tridonic TEC 2x18 (obsługujący świetlówkę 18/20W) Stateczniki elektroniczne PC TEC Prostota i niezawodność Stanowią idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą czerpać korzyści ze stosowania stateczników elektronicznych i poszukują jednocześnie kompromisu pomiędzy najwyższą jakością i ceną. Stateczniki z serii PC TEC mają wszystko, czego potrzebuje statecznik do niezawodnego zasilania świetlówek. Kompaktowa budowa i optymalna żywotność dają możliwość stosowania ich w wielu instalacjach oświetleniowych. Zastosowanie w oprawach oświetleniowych stateczników PC TEC, wykorzystujących technologię ograniczonego podgrzewania elektrod przed zapłonem świetlówek, wpływa na zachowanie żywotności świetlówek do 5.000 cykli zapalania i gaszenia, niezależnie od wahań temperatury otoczenia w zakresie od -10°C do +50°C. Ponadto wbudowany układ zapewnia ochronę urządzeniu przed uszkodzeniem przy błędnym podłączeniu lub przy uszkodzeniu świetlówki. Przewaga stateczników Tridonic opiera się na maksymalizacji niezawodności, było to prawdą, gdy zbudowany został pierwszy chip do statecznika i jest prawdą dziś, gdy firma utrzymuje ścisłe partnerskie relacje ze swoimi Klientami, a nowej generacji inteligentne stateczniki stanowią rozwiązanie do każdej aplikacji oświetleniowej. Inteligentne technologie Stosowanie najnowocześniejszych technologii poprzez wdrażanie do użytku własnych wynalazków i patentów pomaga spełnić oczekiwania Klientów co do jakości, ale także co do wydajności i ergonomii użytkowania. WYMIARY STATECZNIKA [mm]: długość (L) 210, szerokość (W) 40, wysokość (H) 30, rozstaw otworów montażowych (D) 198 Na statecznik po zalogowaniu się na stronie producenta otrzymują Państwo 5 lat gwarancji!
  • 4 x kabel zasilający do oprawek
  • 4 x oprawka bryzgoszczelna T5 wciskana Zestaw szczelnych oprawek zabezpieczających przed wilgocią , które montujemy wciskając w otwór w pokrywie.
  • 1x przewód zasilający 2m (2x0,75) z wtyczką. Przewód zasilający 2-metrowej długości ze specjalnymi końcówkami przygotowanymi do zamocowania w stateczniku.

 

Cały zestaw objęty jest 2 letnią gwarancją. Życzymy przyjemnego użytkowania. W razie pytań służymy pomocą!

Komentarze

Napisz swoją opinię

PLANT T8 Zestaw oświetlenia 2x18/20W 59cm, oprawki wciskane

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii