PLANT T8 Zestaw oświetlenia 2x58W 150cm, oprawki wciskane
Z131

Czas wysyłki: 3-4 dni


Compare now Compare list is full

PLANT T8 Zestaw oświetlenia 2x58W 150cm, oprawki wciskane

Zestaw PLANT 2 x 58 W T8 składa się z wyselekcjonowanych produktów z naszej oferty m.in. rewelacyjnych praktycznie bezawaryjnych stateczników renomowanej firmy TRIDONIC, dobranych w sposób umożliwiający zwiększenie ilości światła w zbiorniku.
 
Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy, aby sprawnie działał, nie ma potrzeby dokupowania czegokolwiek. Nie wymaga ingerencji w pokrywę lub belkę oświetleniową. W dowolnym momencie dodatkowe oświetlenie można zdemontować. W zestawie otrzymują Państwo jasną instrukcję w języku Polskim z pomocnymi zdjęciami.

 

W skład zestawu wchodzą:

  • 1 x statecznik elektroniczny Tridonic TEC PC 2 x 58 W (5 LAT gwarancji),  
  • 4 x oprawki bryzgoszczelne T8 wciskane,
  • 8 x 1 m kabla 0,75 mm do zasilania oprawek bryzgoszczelnych,
  • 1 x przewód zasilający 2 m (2 x 0,75) z wtyczką (wtyczka płaska),
  • polska, czytelna instrukcja obsługi,
  • gwarancja na 2 lata (na statecznik 5 lat).

 

Poniżej opis poszczególnych elementów: 

  • Tridonic PC TEC 2 x 58 W (obsługujący 2 świetlówki 58 W).Stateczniki elektroniczne PC TEC Prostota i niezawodność Stanowią idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą czerpać korzyści ze stosowania stateczników elektronicznych i poszukują jednocześnie kompromisu pomiędzy najwyższą jakością i ceną. Stateczniki z serii PC TEC mają wszystko, czego potrzebuje statecznik do niezawodnego zasilania świetlówek. Kompaktowa budowa i optymalna żywotność dają możliwość stosowania ich w wielu instalacjach oświetleniowych. Zastosowanie w oprawach oświetleniowych stateczników PC TEC, wykorzystujących technologię ograniczonego podgrzewania elektrod przed zapłonem świetlówek, wpływa na zachowanie żywotności świetlówek do 5.000 cykli zapalania i gaszenia, niezależnie od wahań temperatury otoczenia w zakresie od -10°C do +50°C. Ponadto wbudowany układ zapewnia ochronę urządzeniu przed uszkodzeniem przy błędnym podłączeniu lub przy uszkodzeniu świetlówki. Jakość i niezawodność. Przewaga stateczników Tridonic opiera się na maksymalizacji niezawodności, było to prawdą, gdy zbudowany został pierwszy chip do statecznika i jest prawdą dziś, gdy firma utrzymuje ścisłe partnerskie relacje ze swoimi Klientami, a nowej generacji inteligentne stateczniki stanowią rozwiązanie do każdej aplikacji oświetleniowej. Inteligentne technologie. Stosowanie najnowocześniejszych technologii poprzez wdrażanie do użytku własnych wynalazków i patentów pomaga spełnić oczekiwania Klientów co do jakości, ale także co do wydajności i ergonomii użytkowania. WYMIARY STATECZNIKA [mm]: długość (L) 150, szerokość (W) 40, wysokość (H) 28, rozstaw otworów montażowych (D) 138. Na statecznik po zalogowaniu się na stronie producenta otrzymują Państwo 5 lat gwarancji.
  • 4 x kabel zasilający do oprawek. 
  • 4 x oprawka bryzgoszczelna T8 wciskana. Zestaw szczelnych oprawek zabezpieczających przed wilgocią, które montujemy wciskając w otwór w pokrywie.
  • 1 x przewód zasilający 2 m (2 x 0,75) z wtyczką. Przewód zasilający 2-metrowej długości ze specjalnymi końcówkami przygotowanymi do zamocowania w stateczniku.

 

Cały zestaw objęty jest 2 letnią gwarancją. Życzymy przyjemnego użytkowania. W razie pytań służymy pomocą.

Komentarze

Napisz swoją opinię

PLANT T8 Zestaw oświetlenia 2x58W 150cm, oprawki wciskane

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii