PLANT T8 Zestaw oświetlenia 3x18 20W 59cm, oprawki bryzgoszczelne
Z136

Czas wysyłki: 3-4 dni


Compare now Compare list is full

PLANT T8 Zestaw oświetlenia 3x18 20W 59cm, oprawki bryzgoszczelne

Zestaw PLANT 3x18 20W T8 składa się z wyselekcjonowanych produktów z naszej oferty m.in. rewelacyjnych praktycznie bezawaryjnych stateczników renomowanej firmy TRIDONIC, dobranych w sposób umożliwiający zwiększenie ilości światła w zbiorniku. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne elementy, aby sprawnie działał, nie ma potrzeby dokupowania czegokolwiek. Nie wymaga ingerencji w pokrywę lub belkę oświetleniową. W dowolnym momencie dodatkowe oświetlenie można zdemontować. W zestawie otrzymują Państwo jasną instrukcję w języku Polskim z pomocnymi zdjęciami.

 

W skład zestawu wchodzą:

  • 1 x statecznik elektroniczny Tridonic TOP sl 3/4x18 (5 LAT gwarancji)
  • 6 x uchwyty metalowe T8 (+ śrubki i nakrętki)
  • 6 x oprawka bryzgoszczelna T8 o długości 100cm
  • 1 x przewód zasilający 2m (2x0,75) z wtyczką (wtyczka płaska)
  • Polska, czytelna instrukcja obsługi
  • Gwarancja na 2 lata (na statecznik 5 lat)

 

Poniżej opis poszczególnych elementów:

  • Tridonic TOP 3x18 (obsługujący świetlówkę 18/20W) Stateczniki elektroniczne PC TOP Dedykowane do standardowych zastosowań. Połączenie wysokiej jakości i niezawodności zaprojektowane z myślą, aby spełnić wszystkie najważniejsze wymagania rynkowe. Stateczniki PC TOP gwarantują instalacjom oświetleniowym wysoką jakość i wydajność bez żadnych odstępstw w kategorii niezawodności Technologia x!tec II Opracowana przez Tridonic technologia x!tec II stanowi wartość dodaną stateczników elektronicznych, w których jest stosowana. W odróżnieniu do większości standardowych stateczników, w których parametry pracy są określone dla konkretnej wartości, w statecznikach PC TOP najnowszej generacji układ x!tec II inteligentnie reguluje wiele parametrów i tolerancji pracy świetlówki zapewniając jej najwyższą precyzję. Precyzyjne parametry pracy świetlówek wpływają na wydłużenie ich żywotności, nawet powyżej 30.000 cykli zapalania i gaszenia, niezależnie od wahań temperatury otoczenia w zakresie od -20°C do +55°C. Ponadto wbudowany układ ochrony napięciowej (IVG - Intelligent Voltage Guard) zapewnia ochronę świetlówek oraz samego urządzenia przed uszkodzeniem przy spadku napięcia (urządzenie wyłącza się) lub nadmiernym jego wzroście oraz przy błędnym podłączeniu (urządzenie sygnalizuje problem poprzez miganie świetlówek) umożliwiając instalatorowi podjęcie szybkich działań w przypadku przepięcia. Wbudowany układ ochrony napięciowej pomaga wykrywać uszkodzenia instalacji i zapobiec awarii urządzenia, zapewniając jego sprawne funkcjonowanie. Zaawansowana technologia SMART-Heating optymalizuje ciepły zapłon lamp. Właściwe podgrzewanie elektrod poprzedzone jest wstępnym podgrzewaniem. Po zaświeceniu świetlówek ogrzewanie elektrody jest automatycznie zmniejszane do określonej wartości minimalnej. Zmniejszenie ogrzewania ciągłego oszczędza energię przy jednoczesnym utrzymywaniu optymalnych warunków pracy świetlówek. Inteligentne technologie Stosowanie najnowocześniejszych technologii poprzez wdrażanie do użytku własnych wynalazków i patentów pomaga spełnić oczekiwania Klientów co do jakości, ale także co do wydajności i ergonomii użytkowania. WYMIARY STATECZNIKA [mm]: długość (L) 280, szerokość (W) 30, wysokość (H) 28, rozstaw otworów montażowych (D) 270 Na statecznik po zalogowaniu się na stronie producenta otrzymują Państwo 5 lat gwarancji!
  • 6 x uchwyty metalowe T8 6 uchwyty pozwalają na przymocowanie świetlówki do pokrywy.
  • 6 x oprawka bryzgoszczelna T8 Zestaw szczelnych oprawek zabezpieczających przed wilgocią ze specjalnymi końcówkami przygotowanymi do zamocowania w stateczniku.
  • 1x przewód zasilający 2m (2x0,75) z wtyczką. Przewód zasilający 2-metrowej długości ze specjalnymi końcówkami przygotowanymi do zamocowania w stateczniku.

 

Cały zestaw objęty jest 2 letnią gwarancją. Życzymy przyjemnego użytkowania. W razie pytań służymy pomocą!

Komentarze

Napisz swoją opinię

PLANT T8 Zestaw oświetlenia 3x18 20W 59cm, oprawki bryzgoszczelne

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii