• -5%
  • Obniżka
ADA Colorado Sand 8kg Piasek dekoracyjny
106-508
4537934065080

Czas wysyłki: 3-5 dni

Otrzymasz    202 punkty lojalnościowe!

Cena:

213,20 zł
202,54 zł Oszczędzasz: 10,66 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 213,20 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Compare now Compare list is full

ADA Colorado Sand 8kg Piasek dekoracyjny

Piasek ADA Colorado to naturalny piasek o ciepłej barwie. Piasek Colorado daje naturalny efekt w Twoim akwarium. ADA Colorado Sand nie wpływa na parametry wody w akwarium. Dzięki temu idealnie sprawdzi się również w zbiorniku z krewetkami.

Ze względu na ciepły kolor ADA Colorado Sand idealnie współgra z czerwonawymi, beżowymi lub brązowymi skałami i korzeniami. Na przykład twardy krajobraz wykonany ze smoczych kamieni (zwany również Ohko Stone lub Dragon Stone) pasuje do Piasku Kolorado. Wraz z jasnozielonymi roślinami akwariowymi można stworzyć harmonijną atmosferę w układzie aquascapingu.

W aquascapingu podłoże z naturalnego piasku nazywane jest również piaskiem kosmetycznym. ADA Colorado Sand jest idealna do tworzenia krajobrazów plażowych lub krajobrazów rzecznych. Ścieżki piaskowe są również niezwykle popularne w aquascapingu. Dzięki subtelnej ścieżce wykonanej z piasku możesz kontrolować widok widza w swoim akwarium. Piaszczysta ścieżka, która wije się w tle, tworzy ekstremalny efekt głębi w akwapejzażu.

Zastosowanie piasku ADA Colorado nie ma wpływu na parametry i jakość wody.

Użycie

Przed dodaniem go do akwarium należy raz umyć piaszczyste dno ADA Colorado Sand Bottom czystą wodą. Najlepiej nadaje się do tego wiadro lub stara poszewka na poduszkę. W ten sposób spłukujesz z piasku pył ​​transportowy. 

ADA Colorado Sand 8kg
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

ADA Colorado Sand 8kg

Napisz swoją opinię