• -5%
  • RATY 0%
  • Obniżka
ADA Aqua Soil Amazonia ver.2 podłoże 3x9l
ADA109

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    702 punkty lojalnościowe!

Cena:

739,00 zł
702,05 zł Oszczędzasz: 36,95 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 702,05 zł

Compare now Compare list is full

ADA Aqua Soil Amazonia ver.2 podłoże 3x9l

ADA Aqua Soil - Amazonia Ver.2 to zaktualizowana wersja Amazonii II również wykonana z naturalnej czarnej gleby z tą różnią, że dodane do niej jest opakowanie zawierające suplement Amazonia. Dodatek ten zwiększa ilość składników pokarmowych dla roślin oraz zapewnia dużo większą obecność azotu w podłożu co w połączeniu z resztą zawartych w nim składników odżywczych zapewnia obfity wzrost roślin wodnych. Amazonia Ver.2 jest łatwa w użyciu i pomaga hodować trudne w utrzymaniu rośliny wodne.
Pałeczki z suplementem zapakowane są w osobny woreczek znajdujący się wewnątrz głównego worka z podłożem. Dzięki zapakowaniu suplementu osobno, możliwe jest umiejscowienie go w podłożu tylko w miejscach w których planujemy hodować rośliny a omijać nieaktywne strefy np. pod kamieniami czy plażami.

Sposób użycia

  • Nie płucz przed użyciem.
  • Rozłóż AQUA SOIL równo na dnie akwarium lub na podłożu ADA POWER SAND. Uformuj spadek powierzchni w kierunku przedniej szyby akwarium, co uwypukli perspektywę. Umieść talerz lub deskę przed nalewaniem wody tak żeby nie powodować wymywania substancji odżywczych z podłoża. Po nalaniu wody ponownie wyrównaj podłoże. Sadzenie roślin jest łatwiejsze, gdy poziom wody jest na tyle niski, że tylko przykrywa podłoże AQUA SOIL. Po posadzeniu roślin napełnij akwarium wodą. Kieruj strumień wody delikatnie na talerz lub deskę. Woda może ulec zmętnieniu po wlaniu wody. Zmętnienie to znika po kilku godzinach przy właściwie działającym systemie filtracyjnym.

Zalecenia

  • AQUA SOIL obniża twardość i poziom pH wody w akwarium.
  • AQUA SOIL nie jest zalecany w akwariach z rybami preferującymi wysoki poziom pH ani w akwariach morskich.
  • Filtr denny nie może być używany z podłożem AQUA SOIL.
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

ADA Aqua Soil Amazonia ver.2 podłoże 3x9l

Napisz swoją opinię