JUN Master Soil 3L Powder Japońskie podłoże aktywne
QUALD-1334
4560151611334

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    79 punktów lojalnościowych!

Cena:

79,99 zł

Compare now Compare list is full

JUN Master Soil 3L Powder Japońskie podłoże aktywne

Master Soil to japońskie podłoże akwarystyczne.. Master Soil podłoże w naturalny sposób reguluje parametry wody w akwarium obniżając wartość parametrów pH, GH i KH. Master Soil posiada więcej substancji odżywczych dla roślin (głównie kwasów fulwowych i humusowych jak również substancji mineralnych) niż na przykład Platinum Soil. Podłoże Master Soil może być używane również do hodowli krewetek ozdobnych typu bee oraz ryb tropikalnych.

Podłoże aktywne Master Soil jest produkowane w Japonii z naturalnej ziemi. W efekcie podłoże Master Soil posiada doskonałe własności absorpcyjne, bardzo dużą porowatość, która zapobiega powstawaniu stref beztlenowych i przyspiesza zasiedlanie granulek Master Soil dużymi koloniami bakterii, szybko rozkładającymi "amoniak" (NH4+) i azotyny (NO2). Dzięki temu czas między podmianami wody znacznie się wydłuża.

Master Soil występuje w trzech typach uziarnienia: super powder, powder oraz normal oraz w dwóch pojemnościach worków 8 litrów i 3 litry. Rozmiary uziarnienia podłoża aktywnego Master Soil są następujące:

  • Master Soil super powder to rozmiar ok. 1.0 – 2.0 mm
  • Master Soil powder to rozmiar ok. 2.5 – 3.0 mm
  • Master Soil normal to rozmiar ok. 4.0 – 5.0 mm

Zalety:

  • bardzo szybko krystalizuje wodę
  • podłoże szybko usuwa zabarwienie drewna powstałe z korzeni  umieszczonych w  zbiorniku
  • obniża i stabilizuję parametry pH, GH, KH
  • porowata struktura idealna do rozwoju bakterii nitryfikacyjnych
  • duża zawartość substancji odżywczych dla roślin akwariowych
  • długa żywotność podłoża

Uwaga!

Nie stosować produktu Master Soil w połączeniu z innymi podłożami. Master Soil nie wymaga stosowania dodatkowych podsypek Używać tylko do akwariów słodkowodnych do hodowli ryb ozdobnych i roślin nie przeznaczonych do konsumpcji. Nie stosować wkładów filtracyjnych oraz środków chemicznych obniżających pH i KH. W przeciwnym wypadku może dojść do niekontrolowanego spadku wartości pH i KH. Produkt nie jest lekiem na choroby roślin i ryb. Opakowanie może spowodować uduszenie. Chronić przed dziećmi.

JUN Master Soil 3L Powder
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

JUN Master Soil 3L Powder

Napisz swoją opinię