• -15%
 • Obniżka
Oase ScaperLine Soil 9 l czarny Aktywne podłoże akwarystyczne
88045
4010052880457

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    127 punktów lojalnościowych!

Cena:

149,99 zł
127,49 zł Oszczędzasz: 22,50 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 134,99 zł

Compare now Compare list is full

Oase ScaperLine Soil 9 l czarny Aktywne podłoże akwarystyczne

ScaperLine Soil to aktywne podłoże, które zapewnia piękny wygląd i najlepsze warunki dla wzrostu roślin w aquascapingu. Zmienia odczyn pH wody na lekko kwaśny, który jest korzystny dla większości roślin i zwierząt wodnych  Aktywne podłoże może wchłaniać składniki odżywcze z wody i w razie potrzeby ponownie je uwalniać. Granulacja ScaperLine-Soil zapewnia dobre trzymanie korzeni roślin. W kolorze czarnym podłoże fajnie kontrastuje z roślinami i tłem w zbiorniku wodnym. Wielkość ziaren: 1,5 - 3 mm. 

Cechy szczególne

 • AKTYWNE PODŁOŻE: Aktywne podłoże wpływa na jakość wody i utrzymuje jej pH na poziomie korzystnym dla większości roślin akwariowych. Wartości mogą się różnić w zależności od gatunków ryb.
 • MAGAZYN SUBSTANCJI ODŻYWCZYCH: Aktywne podłoże może zarówno wchłaniać z wody substancje odżywcze, jak i je oddawać — działa jak bufor, co jest korzystne dla rozwoju roślin.
 • NATURALNA WIELKOŚĆ ZIAREN: Ziarnistość naszego podłoża ScaperLine idealnie się nadaje do małych, średnich i większych roślin, ponieważ dobrze utrzymuje ich korzenie.
 • KLASYCZNE KOLORY: Podłoża do aquascapingu OASE ScaperLine są dostępne w klasycznych kolorach: czarnym i brązowym, które stanowią dobre tło dla pięknych efektów kolorystycznych.
 • BEZ PŁUKANIA: Aktywnego podłoża przed użyciem w akwarium nie trzeba płukać — można je bezpośrednio wsypać do wody, a następnie modelować, ponieważ nie spowoduje to zmętnia wody.
Oase ScaperLine Soil 9 l czarny

Zostaliśmy wyróżnieni odznaczeniem SILVER PARTNER przez producenta marki OASE.

Co to oznacza? Kupując u nas masz pewność:

 • pochodzenia towaru z Polskiej, oficjalnej dystrybucji, 
 • dokładnych i rozbudowanych opisów wraz ze zdjęciami, tabelami itp.
 • maksymalnie skróconego czasu ewentualnej reklamacji.
 • eksperckiego poziomu wiedzy ogólnej i szczegółowej naszych doradców o produktach, którzy doskonale znają markę OASE i chętnie udzielą Państwu fachowej porady,
 • dostępności ponad 90% produktów marki OASE z wysyłką 24h.

Wiedza, którą Oase zdobyło we wszystkich aspektach projektowania z użyciem wody, zaowocowała gamą produktów, która spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania. Świadomość ekologiczna, wydajność i zrównoważony rozwój to wartości, które definiują ich innowacje. W połączeniu z tymi podstawowymi wartościami i najnowocześniejszą technologią, ich produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i inspirują pod każdym względem.

Bezkompromisowe, wysokiej jakości produkty OASE gwarantują miłośnikom oczka wodnego radość ze swojego wodnego ogrodu przez długie lata. OASE oznacza kreatywność, dbałość o szczegóły i inteligentny projekt, mając na uwadze jeden cel: uczynić wszystkie doświadczenia ogrodnictwa wodnego wyjątkowymi dzięki żywej wodzie.

Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Oceń 
Bogdan M
2022-11-26
Oase ScaperLine Soil 9 l czarny

Produkt super. Przesyłka profesjonalnie zabezpieczona i dostarczona. Wolałem zapłacić za dostarczenie przesyłki i mieć dostarczoną przez InPost.

Oceń 
Daniel C
2022-10-19
Oase ScaperLine Soil 9 l czarny

Solidnie spakowane, podłoże godne polecenia, nie zanieczyszcza zbiornika

Napisz swoją opinię

Oase ScaperLine Soil 9 l czarny

Napisz swoją opinię