• -5%
  • Obniżka
Prodibio AquaGrowth Soil 9L (+ PRO868 BacterKit Soil 6 amp) Podłoże aktywne + 6 ampułek bakterii nitryfikacyjnych
PRO865

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    198 punktów lojalnościowych!

Cena:

209,00 zł
198,55 zł Oszczędzasz: 10,45 zł Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 169,76 zł

Compare now Compare list is full

Prodibio AquaGrowth Soil 9L (+ PRO868 BacterKit Soil 6 amp) Podłoże aktywne + 6 ampułek bakterii nitryfikacyjnych

AquaGrowth - Jest naturalną, mineralną glebą - podłożem, zaprojektowanym aby ułatwiać ukorzenianie się roślin oraz zdrowy bujny wzrost w  słodkowodnym akwarium. Doskonale stabilizuje pH i KH wody i utrzymuje te parametry na odpowiedniej wartości.

Podłoże nie wymaga stosowania dodatkowych, kosztownych podłoży podżwirowych oraz podłoży pod ukorzenianie się, stanowi doskonałą mieszankę stabilizującą parametry, wchłaniającą nadwyżki makro i mikroelementów oraz przyśpieszającą prawidłowe ukorzenianie się roślin.

Wysoka temperatura obróbki (około 1200°C) nadaje podłożu fizycznych właściwości i uwalnia od pasożytów, które mogłyby zanieczyścić akwarium. AquaGrowth jest wystarczająco porowate aby pozwolić bakteriom nitrifikującym właściwie zasiedlić podłoże i polepszyć jakość wody. Każda granulka AquaGrowth, w rozmiarze od 1 do 3 mm, jest wystarczająco zbita, aby nie rozdrobnić się, rozkruszyć się. Podłoże AquaGrowth jest testowane przez niezależne laboratorium (mikrobiologiczne, chemiczne i radioaktywne testy).

Podłoże nie wymaga płukania. Do każdego worka podłoża dodajemy 6 ampułek PRODIBIO BakterKit w plastikowym opakowaniu. 3 ampułki zawierają bakterie nitryfikacyjne i kolejne 3 - pożywkę dla tychże bakterii.

Celem prawidłowego startu biologicznego akwarium nalej 1 cm wody do pustego akwarium, wlej wszystkie 6 fiolek PROBIBIO BacterKit i zasyp tak przygotowaną pożywkę i porcję bakterii podłożem PRIDIBIO AquaGrowth Soil.

Produkty z tej samej kategorii
Komentarze

Napisz swoją opinię

Prodibio AquaGrowth Soil 9L (BacterKit Soil 6 amp)

Napisz swoją opinię