• -20%
  • Obniżka
Prodibio AquaShrimp Powder 3 l (BacterKit Soil 6 amp) Podłoże dla krewetkarium + 6 ampułek bakterii nitryfikacyjnych
PRO866

Czas wysyłki: 2-4 dni robocze

Otrzymasz    69 punktów lojalnościowych!

Cena:

86,40 zł
69,12 zł Oszczędzasz: 17,28 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Compare now Compare list is full

Prodibio AquaShrimp Powder 3 l (BacterKit Soil 6 amp) Podłoże dla krewetkarium + 6 ampułek bakterii nitryfikacyjnych

AquaShrimp Powder - Jest naturalną, mineralną glebą - podłożem, zaprojektowanym aby ułatwiać ukorzenianie się roślin oraz zdrowy bujny wzrost w  słodkowodnym akwarium. Doskonale stabilizuje pH i KH wody i utrzymuje te parametry na odpowiedniej wartości.

Podłoże nie wymaga stosowania dodatkowych, kosztownych podłoży podżwirowych oraz podłoży pod ukorzenianie się, stanowi doskonałą mieszankę stabilizującą parametry, wchłaniającą nadwyżki makro i mikroelementów oraz przyśpieszającą prawidłowe ukorzenianie się roślin.

AquaShrimp Powder została dobrana przez Prodibio spośród wielu mieszanek mineralnych. Jej zbilansowana formuła zapewnia roślinom zdrowy wzrost i silne korzenie. Podłoże jest gotowe do użycie i nie wymaga płukania. Obróbka w wysokiej temperaturze ok. 1200 stopni, nadaje podłożu specyficzne właściwości fizyczne oraz usuwa z niego pasożyty, które mogłyby zanieczyścić wodę. Granulki o wielkości 0,6-1,2 mm, mają wystarczającą gęstość, aby nie zmieniać się w proszek, a przy tym umożliwiają prawidłowy wzrost korzeni roślin. Ponadto dzięki odpowiedniej porowatości AquaShrimp Powder umożliwia bakteriom odpowiednie skolonizowanie podłoża i poprawia jakość wody.

Podłoże nie wymaga płukania. Do każdego worka podłoża dodajemy 6 ampułek PRODIBIO BakterKit w plastikowym opakowaniu. 3 ampułki zawierają bakterie nitryfikacyjne i kolejne 3 - pożywkę dla tychże bakterii.

Celem prawidłowego startu biologicznego akwarium nalej 1 cm wody do pustego akwarium, wlej wszystkie 6 fiolek PROBIBIO BacterKit i zasyp tak przygotowaną pożywkę i porcję bakterii podłożem PRIDIBIO AquaGrowth Soil.

Komentarze
Napisz swoją opinię

Prodibio AquaShrimp Powder 3L (BacterKit Soil 6 amp)

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii