Tetra Complete Substrat Podłoże dla roślin 2,5kg
T245297

Czas wysyłki: 3-5 dni


Produkt chwilowo niedostępny


Compare now Compare list is full

Tetra Complete Substrat Podłoże dla roślin 2,5kg

TetraPlant® CompleteSubstrate to gotowe do użycia podłoże, nawóz do akwarium o efektywnym długotrwałym działaniu. Zawiera substancje humusowe wspierające prawidłowy rozwój roślin. Wysokiej jakości mieszanka żwiru z naturalną wysoką zawartością żelaza i mikroelementów powoduje szybki rozwój systemu korzeniowego i optymalne przyswajanie składników odżywczych przez rośliny. Bujnie rosnąca roślinność, czyni każde akwarium bardziej atrakcyjnym. Rośliny spełniają jednak w akwarium nie tylko funkcję dekoracyjną, pełnią również szereg funkcji biologicznych, usuwają związki trujące, zaopatrują akwarium w tlen i tworzą bliskie naturalnemu środowisko życia ryb.

 

Właściwości:

 • zawiera przyswajalne żelazo
 • zawiera ważne dla roślin mikroelementy ( jak np. mangan)
 • sprzyja wytwarzaniu się chlorofilu
 • zawiera ważne związki humusowe z naturalnego czarnego torfu
 • nie zawiera azotanów i fosforanów, a tym samy nie przyczynia się do rozwoju glonów- roślinność wodna wzrasta szybko i hamuje tym samym rozwój alg w krytycznej pierwszej fazie od założenia akwarium
 • nie powoduje zanieczyszczenia wody
 • zapewnia piękny, zdrowy wzrost roślin
 • wielkość ziaren i struktura podłoża umożliwia szybkie zakorzenienia i optymalizuje wykorzystanie składników pokarmowych.

 

Dawkowanie:

 • 1 opakowanie przeznaczone jest do zbiorników 50-60 

Produkcja w Niemczech, sukces na całym świecie

Sekret naszego sukcesu to połączenie intensywnych badań, opatentowanych produktów i najwyższej jakości potwierdzonej certyfikatem IFS Foods. IFS jest międzynarodową normą określającą wymagania wobec wszystkich producentów żywności, potwierdzającą jakość i bezpieczeństwo produktów.
 

Aby ryby były zdrowe, a hodowcy szczęśliwi …

Tetra posiada największy w branży niezależny dział naukowo-badawczy. Celem prowadzonych przez dział badań jest tworzenie skutecznych, prostych w obsłudze i bezpiecznych dla akwarystów produktów. W dziale naukowo-badawczym Tetra pracują wyłącznie najlepsi specjaliści: biolodzy, chemicy, weterynarze i inżynierowie, którzy odpowiadają za rozwój nowych produktów oraz kontrolę i poprawę ich jakości. Współpracują oni ściśle z działem marketingu prowadzącym intensywne i szeroko zakrojone badania rynku. Potrzeby i opinie naszych klientów stanowią podstawową bazę informacji przy tworzeniu nowych produktów. Jako jedyna firma akwarystyczna na świecie, Tetra posiada około 300 patentów i wniosków patentowych.

Jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu!

W 2005 roku firma Tetra została kupiona przez amerykański koncern Spectrum Brands. Ten światowy producent artykułów konsumenckich jest jednym z wiodących dostawców produktów następujących kategorii: 
 • baterie i małe AGD
 • wyposażenie domu
 • dom i ogród oraz artykuły
 • zoologiczne
Poza Tetra, koncern Spectrum Brands jest właścicielem takich marek jak Russell Hobbs ® Remington ®, Rayovac ®, Varta ®, George Foreman ®, Black & Decker ®, Toastmaster ®, Farberware ®, LITTERMAID ®, 8in1 ®, FURminator ®, Marineland ®, Nature's Miracle ®, Dingo ®, Kwikset ®, Stanley ®, Cutter ®, Repel ® oraz Liquid Fence ®. 
Produkty wyżej wymienionych marek są sprzedawane w najlepszych sklepach w 140 krajach na całym świecie. Koncern Spectrum Brands z siedzibą główną w Maddison jest notowany na nowojorskiej giełdzie. 
Inne marki zoologiczne w portfolio Spectrum Brands dostępne w Polsce to 8in1 posiadająca w ofercie m.in. przysmaki dla psów oraz FURminator, która jako pierwsza wprowadziła na rynek narzędzie do wyczesywania podszerstka.
Komentarze
Napisz swoją opinię

Tetra Complete Substrat Podłoże dla roślin 2,5kg

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii