• -7%
  • Obniżka
Shrimp Nature Guava Liście 10szt, antybakteryjne
SN012

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    18 punktów lojalnościowych!

Cena:

20,00 zł
18,60 zł Oszczędzasz: 1,40 zł Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 20,00 zł
Produkt chwilowo niedostępny


Compare now Compare list is full

Shrimp Nature Guava Liście 10szt, antybakteryjne

Liście Guawy są znane ze swoich właściwości antybakteryjnych. Służą jako naturalny środek przeciwbakteryjny i zarazem źródło pokarmu dla krewetek. Dawkowanie: 1 - 2 liście na 30 litrów wody. Liść spada na dno po namoczeniu. Produkty Shrimp Nature były testowane przez najbardziej uznane hodowle krewetek w Polsce m.in. przed najbardziej znanego Polskiego hodowcę - GARNELLA.

Jesteśmy z Wami od 2013 roku

Shrimp Nature to polska w pełni kompleksowa i profesjonalna linia produktów dla krewetek. To produkty, które wychodzą na przeciw zapotrzebowaniu w hodowli krewetek i tworzone są przez hodowców, którzy znają potrzeby amatorskich, ale także profesjonalnych hodowli.

Miło nam zakomunikować, że jesteśmy na polskim rynku już od połowy 2013 roku, a nasza marka zdobyła szacunek wielu polskich hodowców, którzy w większości opierają swoje hodowle na naszych produktach.

W tym czasie nasze produkty także trafiły do wielu krajów europejskich i do USA i Australii, gdzie mamy swoich dystrybutorów. Mieliśmy także zaszczyt być sponsorem znanego krewetkowego turnieju w Paryżu i we włoskiej Piacenzie.

Nasze Priorytety

Natura - to jeden z priorytetów linii SN, dlatego nasze pokarmy nie posiadają żadnych sztucznych dodatków, wabików czy wypełniaczy i bazują tyko na naturalnych składnikach, które co roku badane są przez laboratorium Inspektoratu Weterynarii, a całość produkcji opisana jest w prowadzonym przez nas dzienniku HACCP (nr weterynaryjny 0415030P)

Cena - głównym założeniem linii Shrimp Nature był najlepszy stosunek jakości do ceny i to udało nam się uzyskać. Dzięki produkcji w Polsce naszych pokarmów i eliminacji do minimum zbędnych pośredników, nasze pokarmy są tanie i nie ustępują jakościowo produktom azjatyckim, które obarczone ogromnymi kosztami transportu i odpraw celnych, a także dodatkowych pośredników są dużo droższe.

Shrimp Nature? Naturalnie …

Produkty z tej samej kategorii
Komentarze

Napisz swoją opinię

Shrimp Nature Guava Liście 10szt, antybakteryjne

Napisz swoją opinię