• -7%
  • Obniżka
Shrimp Nature Papryka 25g Pokarm uzupełniający polecany dla czerwonych krewetek
SN0488
5903899668809

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    12 punktów lojalnościowych!

Cena:

13,00 zł
12,09 zł Oszczędzasz: 0,91 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 13,00 zł

Compare now Compare list is full

Shrimp Nature Papryka 25g Pokarm uzupełniający polecany dla czerwonych krewetek

Papryka jest bogata w witaminy, takie jak witamina C i B oraz prowitamina A, zawiera też potas, magnez, wapń i beta glukan.

Pokarm zalecany w szczególności dla krewetek koloru czerwonego.

Opakowanie oryginalne 25 gram

Jesteśmy z Wami od 2013 roku

Shrimp Nature to polska w pełni kompleksowa i profesjonalna linia produktów dla krewetek. To produkty, które wychodzą na przeciw zapotrzebowaniu w hodowli krewetek i tworzone są przez hodowców, którzy znają potrzeby amatorskich, ale także profesjonalnych hodowli.

Miło nam zakomunikować, że jesteśmy na polskim rynku już od połowy 2013 roku, a nasza marka zdobyła szacunek wielu polskich hodowców, którzy w większości opierają swoje hodowle na naszych produktach.

W tym czasie nasze produkty także trafiły do wielu krajów europejskich i do USA i Australii, gdzie mamy swoich dystrybutorów. Mieliśmy także zaszczyt być sponsorem znanego krewetkowego turnieju w Paryżu i we włoskiej Piacenzie.

Nasze Priorytety

Natura - to jeden z priorytetów linii SN, dlatego nasze pokarmy nie posiadają żadnych sztucznych dodatków, wabików czy wypełniaczy i bazują tyko na naturalnych składnikach, które co roku badane są przez laboratorium Inspektoratu Weterynarii, a całość produkcji opisana jest w prowadzonym przez nas dzienniku HACCP (nr weterynaryjny 0415030P)

Cena - głównym założeniem linii Shrimp Nature był najlepszy stosunek jakości do ceny i to udało nam się uzyskać. Dzięki produkcji w Polsce naszych pokarmów i eliminacji do minimum zbędnych pośredników, nasze pokarmy są tanie i nie ustępują jakościowo produktom azjatyckim, które obarczone ogromnymi kosztami transportu i odpraw celnych, a także dodatkowych pośredników są dużo droższe.

Shrimp Nature? Naturalnie …

Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

Shrimp Nature Papryka 25g Pokarm uzupełniający polecany dla czerwonych krewetek

Napisz swoją opinię