• -10%
  • Obniżka
Shrimp Nature Lucerna 25g Nowy pokarm uzupłełniający z młodej Lucerny
SN091

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    11 punktów lojalnościowych!

Cena:

13,00 zł
11,70 zł Oszczędzasz: 1,30 zł

Compare now Compare list is full

Shrimp Nature Lucerna 25g Nowy pokarm uzupłełniający z młodej Lucerny

Lucerna posiada wiele witamin i dzięki temu może być traktowana jako swoista naturalna multiwitamina. Wspomaga trawienie, wzmacnia odporność i działa przeciw bakteryjnie.

Pałeczki sa wykonane w 100% z suszonej lucerny.

Sposób użycia:

  • Karmić krewetki małymi porcjami (należy dopasować do ilości krewetek)
  • 1cm na około 10-20 krewetek.

Jesteśmy z Wami od 2013 roku

Shrimp Nature to polska w pełni kompleksowa i profesjonalna linia produktów dla krewetek. To produkty, które wychodzą na przeciw zapotrzebowaniu w hodowli krewetek i tworzone są przez hodowców, którzy znają potrzeby amatorskich, ale także profesjonalnych hodowli.

Miło nam zakomunikować, że jesteśmy na polskim rynku już od połowy 2013 roku, a nasza marka zdobyła szacunek wielu polskich hodowców, którzy w większości opierają swoje hodowle na naszych produktach.

W tym czasie nasze produkty także trafiły do wielu krajów europejskich i do USA i Australii, gdzie mamy swoich dystrybutorów. Mieliśmy także zaszczyt być sponsorem znanego krewetkowego turnieju w Paryżu i we włoskiej Piacenzie.

Nasze Priorytety

Natura - to jeden z priorytetów linii SN, dlatego nasze pokarmy nie posiadają żadnych sztucznych dodatków, wabików czy wypełniaczy i bazują tyko na naturalnych składnikach, które co roku badane są przez laboratorium Inspektoratu Weterynarii, a całość produkcji opisana jest w prowadzonym przez nas dzienniku HACCP (nr weterynaryjny 0415030P)

Cena - głównym założeniem linii Shrimp Nature był najlepszy stosunek jakości do ceny i to udało nam się uzyskać. Dzięki produkcji w Polsce naszych pokarmów i eliminacji do minimum zbędnych pośredników, nasze pokarmy są tanie i nie ustępują jakościowo produktom azjatyckim, które obarczone ogromnymi kosztami transportu i odpraw celnych, a także dodatkowych pośredników są dużo droższe.

Shrimp Nature? Naturalnie …

Komentarze
Napisz swoją opinię

Shrimp Nature Lucerna 25g Nowy pokarm uzupełniający z młodej Lucerny

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii