Tetra Crusta Granules 100ml Pokarm dla skorupiaków
T187160

Czas wysyłki: 24h


Compare now Compare list is full

Tetra Crusta Granules 100ml Pokarm dla skorupiaków

Biologicznie zrównoważony, kompletny pokarm dla krewetek i skorupiaków w postaci granulek. Tonące granulki z wysoką zawartością karotenoidów zapewniają zrównoważony i urozmaicony pokarm. Ich trwała struktura umożliwia naturalne karmienie bez zanieczyszczania wody. Optymalna zawartość protein zabezpieczy łatwiejsze linienie. Roślinne składniki i egzogenne witaminy wzmacniają odporność.

 

Skład:

 • ryby i produkty z ryb,
 • zboża, roślinne ekstrakty białkowe, warzywa, produkty roślinnego pochodzenia,
 • skorupiaki i mięczaki ,
 • drożdże, oleje i tłuszcze, minerały i algi.

 

Analiza:

 • proteiny 440 g/kg,
 • wilgotność 8%,
 • oleje i tłuszcze 110 g/kg,
 • błonnik 20 g/kg.

Produkcja w Niemczech, sukces na całym świecie

Sekret naszego sukcesu to połączenie intensywnych badań, opatentowanych produktów i najwyższej jakości potwierdzonej certyfikatem IFS Foods. IFS jest międzynarodową normą określającą wymagania wobec wszystkich producentów żywności, potwierdzającą jakość i bezpieczeństwo produktów.
 

Aby ryby były zdrowe, a hodowcy szczęśliwi …

Tetra posiada największy w branży niezależny dział naukowo-badawczy. Celem prowadzonych przez dział badań jest tworzenie skutecznych, prostych w obsłudze i bezpiecznych dla akwarystów produktów. W dziale naukowo-badawczym Tetra pracują wyłącznie najlepsi specjaliści: biolodzy, chemicy, weterynarze i inżynierowie, którzy odpowiadają za rozwój nowych produktów oraz kontrolę i poprawę ich jakości. Współpracują oni ściśle z działem marketingu prowadzącym intensywne i szeroko zakrojone badania rynku. Potrzeby i opinie naszych klientów stanowią podstawową bazę informacji przy tworzeniu nowych produktów. Jako jedyna firma akwarystyczna na świecie, Tetra posiada około 300 patentów i wniosków patentowych.

Jesteśmy częścią amerykańskiego koncernu!

W 2005 roku firma Tetra została kupiona przez amerykański koncern Spectrum Brands. Ten światowy producent artykułów konsumenckich jest jednym z wiodących dostawców produktów następujących kategorii: 
 • baterie i małe AGD
 • wyposażenie domu
 • dom i ogród oraz artykuły
 • zoologiczne
Poza Tetra, koncern Spectrum Brands jest właścicielem takich marek jak Russell Hobbs ® Remington ®, Rayovac ®, Varta ®, George Foreman ®, Black & Decker ®, Toastmaster ®, Farberware ®, LITTERMAID ®, 8in1 ®, FURminator ®, Marineland ®, Nature's Miracle ®, Dingo ®, Kwikset ®, Stanley ®, Cutter ®, Repel ® oraz Liquid Fence ®. 
Produkty wyżej wymienionych marek są sprzedawane w najlepszych sklepach w 140 krajach na całym świecie. Koncern Spectrum Brands z siedzibą główną w Maddison jest notowany na nowojorskiej giełdzie. 
Inne marki zoologiczne w portfolio Spectrum Brands dostępne w Polsce to 8in1 posiadająca w ofercie m.in. przysmaki dla psów oraz FURminator, która jako pierwsza wprowadziła na rynek narzędzie do wyczesywania podszerstka.
Komentarze
Napisz swoją opinię

Tetra Crusta Granules 100ml Pokarm dla skorupiaków

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii