Tropical D-Allio Plus Gran Granulowany pokarm z dodatkiem czosnku dla paletek 5l 3kg
60628

Czas wysyłki: 3-7 dni


Compare now Compare list is full

Tropical D-Allio Plus Gran Granulowany pokarm z dodatkiem czosnku dla paletek 5l 3kg

Tropical D-Allio Plus Gran granulat to specjalny, pełnoporcjowy, granulowany pokarm z dodatkiem czosnku, przeznaczony dla paletek i innych ryb słodkowodnych i morskich, o wysokich wymaganiach żywieniowych. W tym pokarmie wykorzystano od dawna znane i cenione naturalne właściwości lecznicze czosnku (Allium sativum L.). Wytwarzany jest z wyselekcjonowanych komponentów pochodzenia naturalnego, zawierających w swoim składzie witaminy i mikroelementy.

 

Karmienie:

 • wielokrotnie w ciągu dnia, małymi porcjami, na przemian z innymi pokarmami naszej produkcji.

 

Skład:

 • produkty pochodzenia roślinnego (w tym czosnek min. 30%),
 • ryby i produkty rybne, mięczaki i skorupiaki,
 • roślinne ekstrakty białkowe, zboża,
 • mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego,
 • glony, oleje i tłuszcze, materiały paszowe pochodzenia mineralnego.

 

Dodatki:

 • Witaminy, pro-witaminy i chemicznie dobrze zdefiniowane substancje o podobnym działaniu: wit. A 38 000 j.m./kg, wit. D3 2 000 j.m./kg, wit. E 130 mg/kg, wit. C 960 mg/kg.
 • Mieszanki pierwiastków śladowych: E1 żelazo 45,0 mg/kg, E6 cynk 12,2 mg/kg, E5 mangan 9,5 mg/kg, E4 miedź 2,2 mg/kg, E2 jod 0,3 mg/kg, E8 selen 0,3 mg/kg, E7 molibden 0,06 mg/kg, E3 kobalt 0,02 mg/kg.
 • Barwniki.
 • Przeciwutleniacze.

 

Składniki analityczne:

 • białko surowe 47,0%,
 • oleje i tłuszcze surowe 7,0%,
 • włókno surowe 4,0%,
 • wilgotność 10,0%.

Karmimy, dbamy, kochamy już od wielu lat

TROPICAL jest jednym z najbardziej zaawansowanych producentów w branży zoologicznej, a linie produkcyjne firmy należą do najlepszych na świecie. Od ponad 40 lat z pasją wytwarzamy produkty najwyższej jakości, które dostępne są już w ponad 80 krajach na całym świecie.

Najwyższa jakość produkcji

Nasze zaawansowane linie produkcyjne pozwalają na wytwarzanie pokarmów różniących się wielkością, kształtem i zachowaniem w wodzie. Dzięki nowoczesnemu ekstruderowi możliwe jest wytworzenie pokarmu w formie bardzo małych granulek o wielkości od 0,5 mm do 2,5 mm – granulatu, minigranulatu oraz mikrogranulatu.

Posiadamy system Zarządzania Jakością według normy ISO 9001, oceniany przez międzynarodową jednostkę certyfikacyjną, oraz system HCCP. Wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością według normy ISO 9001 podnosi prestiż firmy oraz ciągle doskonali system skutecznego zarządzania w każdej dziedzinie, aby osiągnąć główny cel, jakim jest satysfakcja klientów, z kolei system kontroli HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) jest uznawany za najskuteczniejsze i najbardziej efektywne narzędzie eliminujące wszelkie zagrożenia na wszystkich etapach produkcji, magazynowania i dystrybucji.

Marka ceniona na całym świecie

Od początku lat 80. aktywnie uczestniczymy w największych targach branżowych na świecie – Interzoo w Norymberdze, a także w największych targach branżowych w Azji – China International Pet Show (CIPS). Bierzemy również udział w wielu innych ważnych imprezach, m.in. Aquarama w Singapurze, Global Pet Expo w USA, Zoomark we Włoszech, Pet South America w Brazylii, Aqua Telford oraz PATS Sandown w Anglii, Iberzoo oraz Propet w Hiszpanii, Zoosphere w Rosji, PIAA Pet Expo Melbourne w Australii, Pet World Malaysia w Malezji oraz KAPS w Korei Południowej.
Komentarze
Napisz swoją opinię

Tropical D-Allio Plus Gran Granulowany pokarm z dodatkiem czosnku dla paletek 5l 3kg

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii