Tropical Vitality & Color G Pokarm granulowany wybarwiający konfekcjonowany 1l
TROP36

Czas wysyłki: 24h


Compare now Compare list is full

Tropical Vitality & Color G Pokarm granulowany wybarwiający konfekcjonowany 1l

Vitality & Color Granulat to pełnoporcjowy, specjalny pokarm granulowany o wysokiej wartości odżywczej i właściwościach wybarwiających, dla wszystkich ryb akwariowych. Zawarte w składzie lecytyna i witamina E stymulują rozród i poprawiają kondycję. Wyselekcjonowane proteiny zwierzęce i roślinne oraz tłuszcze zawierające NKT są źródłem znacznej dawki energii metabolicznej. Cenna L-karnityna wpływa na prawidłową przemianę lipidów. Pokarm wyprodukowano z komponentów naturalnych, zawierających aminokwasy, sole mineralne i pierwiastki śladowe. Równocześnie wysoki poziom łatwo przyswajalnych karotenoidów, w tym astaksantyny i beta‑karotenu, wpływa korzystnie na poprawę ubarwienia poprzez aktywację komórek barwnikowych. Regularne i systematyczne stosowanie zapewni witalność oraz wspaniałe, żywe i kontrastowe ubarwienie twoich ryb. Granulki te, dzięki specjalnemu procesowi technologicznemu zastosowanemu podczas produkcji, szybko miękną i ryby łatwiej je akceptują.

 

Karmienie:

 • wielokrotnie w ciągu dnia, małymi porcjami, zjadanymi w czasie 2-3 minut.
 • Nie przekarmiać!
 • Program żywienia można urozmaicić pozostałymi pokarmami firmy TROPICAL dla ryb ozdobnych takimi jak: SUPERVIT, VEGETABLE, D-50 PLUS.

 

Skład:

 • ryby i produkty rybne, produkty pochodzenia roślinnego,
 • roślinne ekstrakty białkowe, mięczaki i skorupiaki,
 • zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, glony,
 • drożdże, oleje i tłuszcze, materiały paszowe pochodzenia mineralnego.

 

Dodatki:

 • Witaminy, pro-witaminy i chemicznie dobrze zdefiniowane substancje o podobnym działaniu: wit. A 30 000 j.m./kg, wit. D3 1 900 j.m./kg, wit. E 100 mg/kg, wit. C 550 mg/kg, L-karnityna 265 mg/kg.
 • Mieszanki pierwiastków śladowych: E1 żelazo 40,0 mg/kg, E6 cynk 10,5 mg/kg, E5 mangan 8,4 mg/kg, E4 miedź 2,0 mg/kg, E2 jod 0,2 mg/kg, E8 selen 0,2 mg/kg, E7 molibden 0,06 mg/kg, E3 kobalt 0,013 mg/kg. Lecytyna 15 000 mg/kg.
 • Barwniki: astaksantyna 80 mg/kg.
 • Przeciwutleniacze.

 

Składniki analityczne:

 • białko surowe 48,0%,
 • oleje i tłuszcze surowe 7,0%,
 • włókno surowe 3,0%,
 • wilgotność 10,0%.

Karmimy, dbamy, kochamy już od wielu lat

TROPICAL jest jednym z najbardziej zaawansowanych producentów w branży zoologicznej, a linie produkcyjne firmy należą do najlepszych na świecie. Od ponad 40 lat z pasją wytwarzamy produkty najwyższej jakości, które dostępne są już w ponad 80 krajach na całym świecie.

Najwyższa jakość produkcji

Nasze zaawansowane linie produkcyjne pozwalają na wytwarzanie pokarmów różniących się wielkością, kształtem i zachowaniem w wodzie. Dzięki nowoczesnemu ekstruderowi możliwe jest wytworzenie pokarmu w formie bardzo małych granulek o wielkości od 0,5 mm do 2,5 mm – granulatu, minigranulatu oraz mikrogranulatu.

Posiadamy system Zarządzania Jakością według normy ISO 9001, oceniany przez międzynarodową jednostkę certyfikacyjną, oraz system HCCP. Wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością według normy ISO 9001 podnosi prestiż firmy oraz ciągle doskonali system skutecznego zarządzania w każdej dziedzinie, aby osiągnąć główny cel, jakim jest satysfakcja klientów, z kolei system kontroli HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) jest uznawany za najskuteczniejsze i najbardziej efektywne narzędzie eliminujące wszelkie zagrożenia na wszystkich etapach produkcji, magazynowania i dystrybucji.

Marka ceniona na całym świecie

Od początku lat 80. aktywnie uczestniczymy w największych targach branżowych na świecie – Interzoo w Norymberdze, a także w największych targach branżowych w Azji – China International Pet Show (CIPS). Bierzemy również udział w wielu innych ważnych imprezach, m.in. Aquarama w Singapurze, Global Pet Expo w USA, Zoomark we Włoszech, Pet South America w Brazylii, Aqua Telford oraz PATS Sandown w Anglii, Iberzoo oraz Propet w Hiszpanii, Zoosphere w Rosji, PIAA Pet Expo Melbourne w Australii, Pet World Malaysia w Malezji oraz KAPS w Korei Południowej.

Komentarze

Napisz swoją opinię

Tropical Vitality & Color G Pokarm granulowany wybarwiający konfekcjonowany 1l

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii