StreamBiz Pure Nature Artemia Nauplien Liquid 100ml - BUTELKA Pokarm do karmienia narybku słodko- i słonowodnych ryb akwariowych
BIZ-0054
4260613030054

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    55 punktów lojalnościowych!

Cena:

55,00 zł

Compare now Compare list is full

StreamBiz Pure Nature Artemia Nauplien Liquid 100ml - BUTELKA Pokarm do karmienia narybku słodko- i słonowodnych ryb akwariowych

Do naszego portfolio dołączają pokarmy Super Premium StreamBiz produkowane w Niemczech.

Program obejmuje innowacyjne formy pokarmu w postaci liqiud oraz past, jak również granulaty oraz tabletki. Do produkcji używane są wyselekcjonowane, najwyższej jakości surowce od wybranych i regularnie audytowanych dostawców. W składzie pokarmów wykorzystywane jest m.in. białko insektów i zioła lecznicze.

Liqiud Pure Nature Artemia Nauplien to świeżo wylęgnięte naupilusy Artemii. Unikalna technologia zapewnia zachowanie wszystkich składników odżywczych Naupilusów. Jest to niezastąpiony pokarm do karmienia narybku słodko- i słonowodnych tropikalnych ryb akwariowych.

Pokarm nie wymaga przechowywania w lodówce i jest gotowy do natychmiastowego podania bez konieczności prowadzenia czasochłonnej hodowli artemii i dający pewność, że narybek zawsze na czas i bez czekania na wyklucie się naupilusów otrzyma pokarm. Kapitalne znacznie ma fakt, że nie wprowadza się do zbiornika szkodliwych dla narybku osłonek jajowych Artemii.

Wstrząśnij butelką, odmierz pipetką porcję, delikatnie przepłucz na sitku i podaj rybom. Żadnego rozmrażania, żadnego zapachu, żadnej ryzyka wprowadzenia do zbiornika zarazków aseptycznych. Z cennymi kwasami tłuszczowymi omega-3 i omega-6. Bez substancji konserwujących.

Granulaty i tabletki produkowane w technologii niskotemperaturowej i pod wysokim ciśnieniem. Zastosowana technologia zapewnia, że naturalne składniki pozostają w pokarmie. Długie łańcuchy molekularne poddane działaniu wysokiego ciśnienia są rozrywane, co powoduje, że pokarm jest łatwiejszy do strawienia i optymalnie wykorzystywany przez ryby.

Pokarmy StreamBiz doskonale uzupełniają program dystrybuowanych przez nas pokarmów HS na bazie legendarnej receptury O.S.I.

StreamBiz Pure Nature Artemia Nauplien Liquid 100ml - BUTELKA
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

StreamBiz Pure Nature Artemia Nauplien Liquid 100ml - BUTELKA

Napisz swoją opinię