• -5%
  • Obniżka
StreamBiz Betta Granulat 36gr - PUSZKA Pokarm dla bojowników i innych ryb labiryntowych z wysoką zawartością owadów i moringa
BIZ-0290
4260613030290

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    24 punkty lojalnościowe!

Cena:

26,00 zł
24,70 zł Oszczędzasz: 1,30 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 24,70 zł

Compare now Compare list is full

StreamBiz Betta Granulat 36gr - PUSZKA Pokarm dla bojowników i innych ryb labiryntowych z wysoką zawartością owadów i moringa

Do naszego portfolio dołączają pokarmy Super Premium StreamBiz produkowane w Niemczech.

Program obejmuje innowacyjne formy pokarmu w postaci liqiud oraz past, jak również granulaty oraz tabletki. Do produkcji używane są wyselekcjonowane, najwyższej jakości surowce od wybranych i regularnie audytowanych dostawców. W składzie pokarmów wykorzystywane jest m.in. białko insektów i zioła lecznicze.

Granulaty i tabletki produkowane w technologii niskotemperaturowej i pod wysokim ciśnieniem. Zastosowana technologia zapewnia, że naturalne składniki pozostają w pokarmie. Długie łańcuchy molekularne poddane działaniu wysokiego ciśnienia są rozrywane, co powoduje, że pokarm jest łatwiejszy do strawienia i optymalnie wykorzystywany przez ryby.

Podstawowy pokarm dla bojowników i innych ryb labiryntowych. W recepturze wysoka zawartość owadów i moringa. Pokarm z funkcją wybarwiającą.


Kompozycja:

owady, białka roślinne, kukurydza, kalmary, krewetki, olej z łososia, Spirulina, Chlorella, minerały, drożdże, moringa, inulina, szpinak czosnek, beta-glukan, mannanooligosacharydy.


Dodatki:

Witamina D3, Astaksantyna

Analiza:

białko 48,1%, tłuszcze 9,4%, popiół 10,1%, włókna 3,2%

Instrukcja karmienia:

wielokrotnie w ciągu dnia małymi porcjami

StreamBiz Betta Granulat 36gr - PUSZKA
Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

StreamBiz Betta Granulat 36gr - PUSZKA

Napisz swoją opinię