DISCUSFOOD TURKEY HEART 230g Pokarm serce indycze
20702

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    93 punkty lojalnościowe!

Cena:

93,20 zł

Compare now Compare list is full

DISCUSFOOD TURKEY HEART 230g Pokarm serce indycze

Pokarm ten jest dedykowany dla dorosłych dyskowców. Miękka struktura granulek umożliwia ich zgniecenie i podanie osobnikom młodocianym. Dzięki delikatnej fakturze pokarm ten jest chętnie pobierany przez dyskowce już przy pierwszym podaniu. Dyskowce łatwo się do niego przyzwyczajają. DiscusFood Turkey Heart zawiera około 12% dodatku serca indyczego.

Dzięki odpowiedniemu procesowi produkcji jest ono lepiej trawione i przyswajane przez ryby niż w postaci surowej lub mrożonej. Serce indycze używane w DiscusFood Turkey Heart jest najwyższej jakości. Dodatkowo jest specjalnie selekcjonowane i w pokarmie nie używa się ani tłuszczu ani tkanki łącznej. Odpowiednia zawartość substancji balastowych gwarantuje szybkie trawienie pokarmu i brak zaparć. Duża zawartość dodatków witaminowych oraz mikroelementów powoduje, że

DiscusFood Turkey Heart świetnie nadaje się do poprawienia ogólnej kondycji zdrowotnej oraz odporności paletek. Discusfood Turkey Heart dostępny jest w dwóch wielkościach- M i XL. Pokarm nie wymaga uprzedniego namaczania, granulki nie zwiększają swojej objętości pod wpływem wody. Nie brudzi również wody ani nie tworzy zawiesiny unoszącej się w toni.

Info:

  • pokarm ma formę granulatu (ekstrudat), opakowanie 230g 500ml
  • pokarmy DiscusFood nie zawierają sztucznych konserwantów oraz innych środków utrwalających.
Produkty z tej samej kategorii
Komentarze
Ocena:  
Konrad K
2022-11-16
DISCUSFOOD TURKEY HEART 230G 500ML Pokarm serce indycze

Świetny pokarm.

Napisz swoją opinię

DISCUSFOOD TURKEY HEART 230G 500ML Pokarm serce indycze

Napisz swoją opinię