Seachem NutriDiet Cichlid Flakes 15g 85ml Pokarm dla pielęgnic
SEACHEM200

Czas wysyłki: 2-4 dni


Produkt chwilowo niedostępny


Compare now Compare list is full

Seachem NutriDiet Cichlid Flakes 15g 85ml Pokarm dla pielęgnic

  Kompletny, wolny od hormonów, wybarwiający pokarm dla pielęgnic. Wzbogacony preparatem GarlicGuard, algami Chlorella i witaminą C. Zawiera probiotyki, które redukują zanieczyszczania i wspierają wchłanianie składników odżywczych.


  NutriDiet Cichlid Flakes jest to wysokiej jakości, pożywny pokarm stworzony by spełnić wszystkie wymogi żywieniowe pielęgnic. Zawiera tylko najwyższej jakości składniki bez nisko odżywczych wypełniaczy. 

  Jest wzmocniony preparatem Garlic Guard, algami Chlorella oraz witaminą C dla zwiększenia odporności pielęgnic.  NutriDiet Cichlid Flakes jest bogaty w szeroką gamę składników odżywczych niezbędnych w diecie pielęgnic takich jak: białka, tłuszcze, węglowodany, witaminy oraz minerały. W skład pokarmu wchodzą m.in.: cała ryba, chlorella, kryl, czosnek, witaminy: A, D3, E, B12, C, astaksantyna.

  Zalecenia:

  • Karmić 1 - 3 razy dziennie
  • Jednorazowa porcja powinna być takiej wielkości, aby ryby zdołały ją zjeść w ciągu 3 minut

  Składniki analityczne: 

  • Surowe białko, min 43.0%
  • Surowe tłuszcze, min 8.0%
  • Surowe włókna, max 1.0%
  • Wilgoć, max 6.0%
  • Popiół, max 8.0

  Skład:

  Skoncentrowane rybie białko, cała ryba, skrobia pszeniczna, mąka ryżowa, Chlorella, uboczny produkt grochowa mąka, olej rybny, kryl, suszone drożdże zbożowe, lecytyna sojowa, koncentrat białka sojowego, czosnek, chlorek choliny, guma guar, ksantofil, guma Xanthan, emulgator, białczanu manganu, białczan cynku, białczan miedzi, jodek wapnia, białczan żelaza, białczan kobaltu, węglan wapnia, selenin sodu, octan witaminy A, suplement witaminy D3, dl-alfa octan tokoferylu (witamina E ), witamina B12, ryboflawina, niacyna, niacynoamid, pantotenian wapnia, wodorosiarczyn sodu, menadion Complex (źródło aktywności witaminy K), kwas foliowy, tiamina, chlorowodorek pirydoksyny, biotyna, Red 3, L-2-askorbylu polifosforan (źródło witaminy C), Blue 1, beta-karoten, astaksantyna, TBHQ (konserwant).

  seachem - nagłówek
  Seachem istnieje na rynku od 35 lat i znajduje się w ponad 60 krajach na całym świecie. Filozofia Seachem polega na tym, że doświadczony hobbysta jest najlepszym klientem. Znajduje to odzwierciedlenie w solidnej i niezawodnej edukacji i wsparciu dla klientów, a także w produktach sprawdzonych pod względem naukowym i wydajności. Podczas gdy Seachem szybko przekształcił się w krajową i międzynarodową firmę, zachowuje kulturę małej firmy i jest łatwo dostępny dla swoich klientów. Od ponad trzydziestu lat Seachem jest firmą zakorzenioną w naukach o akwarystyce. Doświadczenie w hobby oraz wykształcona kadra chemików i biologów stanowią część pakietu przy zakupie produktów Seachem. Seachem pozostaje jedną z nielicznych, które przetrwały niezależne i prywatne firmy zajmujące się opieką zwierząt domowych. Seachem jest zarządzany przez hobbystów. Wszyscy pracownicy są hobbystami, którzy utrzymują akwaria w domu i biurze. Sam Seachem powstał, ponieważ jeden z takich pasjonujących się hobbystów - dr Leo G. Morin (założyciel) - uznał, że potrzebne są dostępne rozwiązania problemów akwarystów. Zaowocowało to pierwszym produktem Seachem: Cupraplex  (dziś znany jako Cupramine ). Ponad trzydzieści lat później Seachem wciąż podchodzi do starych problemów w nowy sposób.

  Innowacja oznacza nowe podejście do starych problemów. Oferowane są naprawdę innowacyjne rozwiązania, które działają lepiej niż konkurencyjne produkty i pozwalają zaoszczędzić pieniądze dzięki zwiększonej wydajności i koncentracji. Produkty Seachem były i nadal są oparte na solidnej wiedzy naukowej. Obejmują teraz pełne spektrum wymagań akwariowych w wodzie słodkiej, morskiej, rafach i stawach, a także w hodowli herpetologicznej i ptasiej. Obejmują one bufory, odżywki, media filtracyjne, leki i zestawy testowe. Linia JurassiPet obejmuje żywność, suplementy diety oraz produkty do konserwacji pomieszczeń i kontroli pasożytów. Większość produktów Seachem jest całkowicie wyjątkowa i specyficzna. Linią premium, aquavitro, jest stworzenie linii, która będzie rynkiem umożliwiającym szybkie reagowanie na pojawienie się nowych technologii i informacji w miarę ich powstawania. Dokonana została destylacja niezbędnych składników ochrony raf i roślin bez żadnych kompromisów, rygorystycznie zoptymalizowanej linii produktów oraz dodanie kondycjonerów i filtracji, które przewyższają i tak już wysokie standardy, które firma wyznaczyła dla linii Seachem.

  seachem - stopka

  Jednym z najbardziej niepokojących trendów w wielu branżach wydaje się być dążenie do o wiele mniej osobistego i bardziej sterylnego stylu biznesu. Trend ten jest sprzeczny z podstawową filozofią Seachem, ponieważ ostatecznie pozbawia hobbystów i sklepy zoologiczne usług i wiedzy tak istotnej dla hobby. Firma wierzy, że właśnie w tym miejscu niezależni właściciele i operatorzy sklepów będą mogli odnieść sukces w nadchodzących latach. W związku z tym chcą wspierać rozwój niezależnych sprzedawców zwierząt domowych i hobbystów wodnych. Dlatego jako marka premium aquavitro jest sprzedawany wyłącznie u niezależnych dealerów. Zaangażowanie w utrzymywanie aquavitro poza dużymi sklepami sieciowymi i poza Internetem oznacza, że niezależny dealer ma pierwszą i najlepszą okazję do obsługi klientów, którzy szukają najlepszych produktów do swoich akwariów.
  Komentarze
  Napisz swoją opinię

  Seachem NutriDiet Cichlid Flakes 15g 85ml Pokarm dla pielęgnic

  Napisz swoją opinię
  Produkty z tej samej kategorii