Seachem NutriDiet Cichlid Flakes 15g 85ml Pokarm dla pielęgnic
SEACHEM200
000116107105

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    18 punktów lojalnościowych!

Cena:

18,10 zł
Produkt chwilowo niedostępny


Compare now Compare list is full

Seachem NutriDiet Cichlid Flakes 15g 85ml Pokarm dla pielęgnic

  Kompletny, wolny od hormonów, wybarwiający pokarm dla pielęgnic. Wzbogacony preparatem GarlicGuard, algami Chlorella i witaminą C. Zawiera probiotyki, które redukują zanieczyszczania i wspierają wchłanianie składników odżywczych.


  NutriDiet Cichlid Flakes jest to wysokiej jakości, pożywny pokarm stworzony by spełnić wszystkie wymogi żywieniowe pielęgnic. Zawiera tylko najwyższej jakości składniki bez nisko odżywczych wypełniaczy. 

  Jest wzmocniony preparatem Garlic Guard, algami Chlorella oraz witaminą C dla zwiększenia odporności pielęgnic.  NutriDiet Cichlid Flakes jest bogaty w szeroką gamę składników odżywczych niezbędnych w diecie pielęgnic takich jak: białka, tłuszcze, węglowodany, witaminy oraz minerały. W skład pokarmu wchodzą m.in.: cała ryba, chlorella, kryl, czosnek, witaminy: A, D3, E, B12, C, astaksantyna.

  Zalecenia:

  • Karmić 1 - 3 razy dziennie
  • Jednorazowa porcja powinna być takiej wielkości, aby ryby zdołały ją zjeść w ciągu 3 minut

  Składniki analityczne: 

  • Surowe białko, min 43.0%
  • Surowe tłuszcze, min 8.0%
  • Surowe włókna, max 1.0%
  • Wilgoć, max 6.0%
  • Popiół, max 8.0

  Skład:

  Skoncentrowane rybie białko, cała ryba, skrobia pszeniczna, mąka ryżowa, Chlorella, uboczny produkt grochowa mąka, olej rybny, kryl, suszone drożdże zbożowe, lecytyna sojowa, koncentrat białka sojowego, czosnek, chlorek choliny, guma guar, ksantofil, guma Xanthan, emulgator, białczanu manganu, białczan cynku, białczan miedzi, jodek wapnia, białczan żelaza, białczan kobaltu, węglan wapnia, selenin sodu, octan witaminy A, suplement witaminy D3, dl-alfa octan tokoferylu (witamina E ), witamina B12, ryboflawina, niacyna, niacynoamid, pantotenian wapnia, wodorosiarczyn sodu, menadion Complex (źródło aktywności witaminy K), kwas foliowy, tiamina, chlorowodorek pirydoksyny, biotyna, Red 3, L-2-askorbylu polifosforan (źródło witaminy C), Blue 1, beta-karoten, astaksantyna, TBHQ (konserwant).

  seachem - nagłówek

  Seachem

  Firma Seachem to amerykański producent nawozów, preparatów, wkładów filtracyjnych oraz filtrów kaskadowych do akwarium. Słynie przede wszystkim z dużej wydajności swoich płynnych nawozów oraz bakterii i uzdatniacza wody.

  seachem - stopka

  Preparaty firmy Seachem

  Wszystkie nawozy oraz preparaty do pielęgnacji zbiornika firmy Seachem można kupić w opakowaniach 50ml,100ml,250ml,500ml,1000ml oraz 2000ml. Oprócz wysokiej wydajności nawozy są dobrze przyswajane przez rośliny. Jest to spowodowane użyciem najlepszej jakości składników do ich produkcji. Efekty nawożenia akwarium można zauważyć już po kilku dniach. Do zbiorników z dużą ilością roślin zaleca się stosowanie pełnej linii nawozowej. Składa się ona z potassium, nitrogen, excel oraz phosphorus. Z mikroelementów dostępne jest także iron, flourish trace oraz flourish advance. Regularne nawożenie akwarium tymi preparatami pozwalana na uzyskanie pięknych roślin w akwarium. Wszystkie produkty znajdziesz w twojej przeglądarce na stronie www.plantica.pl.

  Wkłady filtracyjne

  Nie od dziś wiadomo, że w dojrzewającym akwarium można spotkać się z wieloma problemami. Najczęściej dochodzi do ataku glonów czy też zakwitu wody. Większość z tych problemów ustaje po ustabilizowaniu się akwarium. Co zrobić by przyśpieszyć ten proces? Bakterie nitryfikacyjne osiedlają się w podłożu oraz we wkładach filtracyjnych. W celu zapewnienia im odpowiednich warunków nasz filtr należy wyposażyć w dobrej jakości wkłady biologiczne. Jednym z najlepszych dostępnych na rynku jest matrix firmy seachem. To bardzo porowate fragmenty skał. Swoją strukturą przypominają pumeks. W ich porach chętnie osiedlają się bakterie korzystnie wpływające na funkcjonowanie akwarium. Lepsza jakość, a także wysoka wydajność tego wkładu powoduje, że do zbiornika o pojemności 200l wystarczy jedynie 1l wkładu. Firma seachem oprócz wkładu biologicznego oferuje także wkłady absorbujące. Produkty te pozwalają obniżyć nadmiar związków gromadzących się w wodzie. Najbardziej znanym z nich jest purigen. Absorbuje nadmiar azotynów z wody oraz w sposób znaczący poprawia jej klarowność. Produkt ten, w porównaniu do konkurencyjnych nie wymaga częstej zmiany. Wystarczy tylko regenerować go przy pomocy wybielacza. Pamiętajmy, że zmiany filtrów biologicznych należy wykonywać stopniowo, tak by nie zabić bakterii się w nich znajdujących.

  Filtr kaskadowy tidal

  Jest to zewnętrzy, kaskadowy filtr przewidziany do zbiorników od 30 do nawet 400 litrów. Dostępne są produkty tidal 35,55,75 oraz 110. Mimo dużej wydajności jak na przeznaczony litraż, filtry te są bardzo ciche. Ich serwis również nie sprawia klientom zbyt wielu problemów. Często wybierane są do akwariów morskich ze względu na duża pojemność mediów biologicznych. Oprócz tego mają wbudowany skimmer, który ułatwia zbieranie zanieczyszczeń z tafli wody.

  Produkty z tej samej kategorii

  Komentarze

  Napisz swoją opinię

  Seachem NutriDiet Cichlid Flakes 15g 85ml Pokarm dla pielęgnic

  Napisz swoją opinię