Tropical Cichlid Red Green M Pływające pałeczki dla średniej wielkości wszystkożernych pielęgnic 10l 3,6kg
63729

Czas wysyłki: 3-7 dni


Compare now Compare list is full

Tropical Cichlid Red Green M Pływające pałeczki dla średniej wielkości wszystkożernych pielęgnic 10l 3,6kg

Cichlid Red & Green to pełnoporcjowy pokarm w postaci pływających pałeczek do codziennego karmienia średniej wielkości wszystkożernych pielęgnic. Dwa rodzaje pałeczek zapewniają bogatą i urozmaiconą dietę. Zielone pałeczki to źródło cennych glonów Spirulina platensis, które wraz z błonnikiem regulują procesy trawienia. Czerwone pałeczki to źródło białka zwierzęcego i astaksantyny, która intensyfikuje barwy ryb. Zawarty w pokarmie naturalny immunostymulator BETA-1,3/1,6-GLUKAN, witamina C oraz substancje czynne spiruliny zwiększają odporność ryb na choroby.

 

Karmienie: 

 • wielokrotnie w ciągu dnia małymi porcjami.

 

Skład:

 • ryby i produkty rybne, produkty pochodzenia roślinnego,
 • roślinne ekstrakty białkowe, glony (Spirulina platensis min. 3%),
 • mięczaki i skorupiaki, zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego,
 • drożdże (w tym Beta-1,3/1,6-Glukan 1 000 mg/kg),
 • oleje i tłuszcze,
 • materiały paszowe pochodzenia mineralnego.

 

Dodatki:

 • Witaminy, pro-witaminy i chemicznie dobrze zdefiniowane substancje o podobnym działaniu: wit. A 27 000 j.m./kg, wit. D3 1 850 j.m./kg, wit. E 90 mg/kg, wit. C 350 mg/kg.
 • Mieszanki pierwiastków śladowych: E1 żelazo 40,5 mg/kg, E6 cynk 10,2 mg/kg, E5 mangan 8,1 mg/kg, E4 miedź 1,8 mg/kg, E2 jod 0,24 mg/kg, E8 selen 0,24 mg/kg, E7 molibden 0,05 mg/kg, E3 kobalt 0,01 mg/kg.
 • Barwniki: astaksantyna 60 mg/kg.
 • Przeciwutleniacze.

 

Składniki analityczne:

 • białko surowe 46,5%,
 • oleje i tłuszcze surowe 6,5%,
 • włókno surowe 4,0%,
 • wilgotność 8,0%

Karmimy, dbamy, kochamy już od wielu lat

TROPICAL jest jednym z najbardziej zaawansowanych producentów w branży zoologicznej, a linie produkcyjne firmy należą do najlepszych na świecie. Od ponad 40 lat z pasją wytwarzamy produkty najwyższej jakości, które dostępne są już w ponad 80 krajach na całym świecie.

Najwyższa jakość produkcji

Nasze zaawansowane linie produkcyjne pozwalają na wytwarzanie pokarmów różniących się wielkością, kształtem i zachowaniem w wodzie. Dzięki nowoczesnemu ekstruderowi możliwe jest wytworzenie pokarmu w formie bardzo małych granulek o wielkości od 0,5 mm do 2,5 mm – granulatu, minigranulatu oraz mikrogranulatu.

Posiadamy system Zarządzania Jakością według normy ISO 9001, oceniany przez międzynarodową jednostkę certyfikacyjną, oraz system HCCP. Wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością według normy ISO 9001 podnosi prestiż firmy oraz ciągle doskonali system skutecznego zarządzania w każdej dziedzinie, aby osiągnąć główny cel, jakim jest satysfakcja klientów, z kolei system kontroli HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) jest uznawany za najskuteczniejsze i najbardziej efektywne narzędzie eliminujące wszelkie zagrożenia na wszystkich etapach produkcji, magazynowania i dystrybucji.

Marka ceniona na całym świecie

Od początku lat 80. aktywnie uczestniczymy w największych targach branżowych na świecie – Interzoo w Norymberdze, a także w największych targach branżowych w Azji – China International Pet Show (CIPS). Bierzemy również udział w wielu innych ważnych imprezach, m.in. Aquarama w Singapurze, Global Pet Expo w USA, Zoomark we Włoszech, Pet South America w Brazylii, Aqua Telford oraz PATS Sandown w Anglii, Iberzoo oraz Propet w Hiszpanii, Zoosphere w Rosji, PIAA Pet Expo Melbourne w Australii, Pet World Malaysia w Malezji oraz KAPS w Korei Południowej.
Komentarze
Napisz swoją opinię

Tropical Cichlid Red Green M Pływające pałeczki dla średniej wielkości wszystkożernych pielęgnic 10l 3,6kg

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii