HS aqua Goldfish Flakes Pokarm dla złotych rybek i welonek w płatkach 1000ml 200g
OSI024

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    56 punktów lojalnościowych!

Cena:

56,00 zł

Compare now Compare list is full

HS aqua Goldfish Flakes Pokarm dla złotych rybek i welonek w płatkach 1000ml 200g

Specjalistyczny pokarm dedykowany złotym rybkom, welonom. Ryby te są mniej aktywne niż inne gatunki ryb akwariowych, pokarm dla nich musi zawierać ograniczoną ilość białka i tłuszczu ale równocześnie zbilansowaną ilość składników pochodzenia roślinnego. Dodatek enzymów trawiennych to równocześnie lepsze przyswajanie składników pokarmu i gwarancja czystości wody.


Właściwości:

  • zwiększa wybarwienie,
  • poprawia metabolizm,
  • wysoka zawartość naturalnych białek, aminokwasów, nienasyconych kwasów tłuszczowych, witamin i minerałów,
  • nie brudzi wody.

 

Pokarmy O.S.I. uchodzą za jedne z najlepszych pokarmów na świecie. Pokarmy klasy PREMIUM są produkowane w USA na bazie najwyższej jakości surowców. Receptura opracowana we własnych laboratoriach na podstawie wieloletnich badań w środowisku naturalnym.

Ponad 20 lat doświadczenia w produkcji. Unikalną cecha pokarmów O.S.I. jest dodatek enzymów trawiennych , które maja kapitalny wpływ na proces trawienia i przyswajania pokarmów. Ryby w pełni wykorzystują składniki pokarmowe, co wpływa również na jakość wody oraz zmniejsza ilość podawanego pokarmu. Idealnie zbilansowany skład pokarmów O.S.I. zbliżony do diety ryb w środowisku naturalnym.

W odróżnieniu od pokarmów wysokoenergetycznych O.S.I. dostarcza potrzebne składniki pokarmowe bez zbędnego obciążania układu trawiennego.O.S.I. Pokarmy są chętnie przyjmowane nawet przez najbardziej wybredne gatunki.

Produkty z tej samej kategorii
Komentarze

Napisz swoją opinię

HS aqua Goldfish Flakes Pokarm dla złotych rybek i welonek w płatkach 1000ml 200g

Napisz swoją opinię