HS aqua Goldfish Pellets Pokarm dla złotych rybek i welonek w granulkach 400ml 150g
OSI028

Czas wysyłki: 2-4 dni robocze

Otrzymasz    71 punktów lojalnościowych!

Cena:

71,00 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Compare now Compare list is full

HS aqua Goldfish Pellets Pokarm dla złotych rybek i welonek w granulkach 400ml 150g

Specjalistyczny pokarm dedykowany złotym rybkom, welonom. Ryby te są mniej aktywne niż inne gatunki ryb akwariowych, pokarm dla nich musi zawierać ograniczoną ilość białka i tłuszczu ale równocześnie zbilansowaną ilość składników pochodzenia roślinnego. Dodatek enzymów trawiennych to równocześnie lepsze przyswajanie składników pokarmu i gwarancja czystości wody. Granulat wolno tonący.

 

Właściwości:

  • zwiększa wybarwienie,
  • poprawia metabolizm,
  • wysoka zawartość naturalnych białek, aminokwasów, nienasyconych kwasów tłuszczowych, witamin i minerałów,
  • nie brudzi wody.

 

Pokarmy O.S.I. uchodzą za jedne z najlepszych pokarmów na świecie. Pokarmy klasy PREMIUM są produkowane w USA na bazie najwyższej jakości surowców. Receptura opracowana we własnych laboratoriach na podstawie wieloletnich badań w środowisku naturalnym.

Ponad 20 lat doświadczenia w produkcji. Unikalną cecha pokarmów O.S.I. jest dodatek enzymów trawiennych , które maja kapitalny wpływ na proces trawienia i przyswajania pokarmów. Ryby w pełni wykorzystują składniki pokarmowe, co wpływa również na jakość wody oraz zmniejsza ilość podawanego pokarmu. Idealnie zbilansowany skład pokarmów O.S.I. zbliżony do diety ryb w środowisku naturalnym.

W odróżnieniu od pokarmów wysokoenergetycznych O.S.I. dostarcza potrzebne składniki pokarmowe bez zbędnego obciążania układu trawiennego.O.S.I. Pokarmy są chętnie przyjmowane nawet przez najbardziej wybredne gatunki.

Komentarze
Napisz swoją opinię

HS aqua Goldfish Pellets Pokarm dla złotych rybek i welonek w granulkach 400ml 150g

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii