HS aqua Freshwater Pokarm podstawowy granulacja TINY 1mm 400ml 180g
OSI064

Czas wysyłki: 2-4 dni robocze

Otrzymasz    50 punktów lojalnościowych!

Cena:

50,00 zł

Compare now Compare list is full

HS aqua Freshwater Pokarm podstawowy granulacja TINY 1mm 400ml 180g

Pokarm w postaci granulatu, podstawowy pokarm dla wszystkich ryb. Granulat wolno tonący , łatwo dostępny dla ryb żerujących w różnych strefach akwarium. Dostępny w granulacji super fine i tiny.


Właściwości:

  • wzmacnia i uwydatnia barwy,
  • zwiększa odporność,
  • poprawia metabolizm,
  • wysoka zawartość naturalnych białek, aminokwasów, nienasyconych kwasów tłuszczowych, witamin i minerałów,
  • nie brudzi wody.

 

Pokarmy O.S.I. uchodzą za jedne z najlepszych pokarmów na świecie. Pokarmy klasy PREMIUM są produkowane w USA na bazie najwyższej jakości surowców. Receptura opracowana we własnych laboratoriach na podstawie wieloletnich badań w środowisku naturalnym.

Ponad 20 lat doświadczenia w produkcji. Unikalną cecha pokarmów O.S.I. jest dodatek enzymów trawiennych , które maja kapitalny wpływ na proces trawienia i przyswajania pokarmów. Ryby w pełni wykorzystują składniki pokarmowe, co wpływa również na jakość wody oraz zmniejsza ilość podawanego pokarmu. Idealnie zbilansowany skład pokarmów O.S.I. zbliżony do diety ryb w środowisku naturalnym.

W odróżnieniu od pokarmów wysokoenergetycznych O.S.I. dostarcza potrzebne składniki pokarmowe bez zbędnego obciążania układu trawiennego.O.S.I. Pokarmy są chętnie przyjmowane nawet przez najbardziej wybredne gatunki.

Produkty z tej samej kategorii
Komentarze

Napisz swoją opinię

HS aqua Freshwater Pokarm podstawowy granulacja TINY 1mm 400ml 180g

Napisz swoją opinię