Akwarystyka słodkowodna

Akwarystyka słodkowodna

Filtruj według

Cena

Cena

  • 5,00 zł - 541,00 zł

Marka

Marka

Dla glonojadów

58 produktów

Wyświetlono 1-24 z 58 produktów
Aktywne filtry

Pokarm dla glonojada powinien być precyzyjnie zbilansowany, kompletny i zapewniający rybie wszystkich niezbędnych składników odżywczych. I takie są właśnie proponowane przez nas produkty. Każdy pokarm znajdujący się w ofercie naszego sklepu to nowoczesne rozwiązanie łączące zalety zrównoważonej diety oraz wygody zastosowania dla akwarystów.

Zróżnicowana postać pokarmu, np. twardych krążków, czy też tabletek do przyklejania na szybie akwarium, pozwala zarówno na precyzyjne dawkowanie, jak i odpowiada zwyczajom i preferencjom żywieniowym glonojadów.

Świetna kondycja ryb i akwarium

Proponowane produkty w kategorii pokarmu dla glonojadów to rozwiązania, które gwarantują zarówno prawidłowe odżywienie ryb, jak i możliwość zadbania o ich tarki umiejscowione w otworach gębowych. Wszystko to razem wpływa z kolei na stan całego zbiornika. Sięgając po nasze propozycje, zyskujesz pewność, że dobrze dbasz o ryby i o swoje akwarium.

Najwyższej jakości pokarm dla glonojadów

Każdy proponowany przez nas pokarm dla glonojada to produkt bogaty w wysokiej jakości bioskładniki - minerały, witaminy, w tym A, D3 i E, oraz mikroelementy. To rozwiązania polecane przez doświadczonych akwarystów i hodowców.