Akwarystyka słodkowodna

Akwarystyka słodkowodna

Filtruj według

Cena

Cena

  • 9,00 zł - 187,00 zł

Marka

Marka

Dla narybku

18 produktów

Wyświetlono 1-18 z 18 produktów
Aktywne filtry

Pokarm dla narybku, jaki proponujemy w naszej ofercie, to idealne rozwiązania dla prawidłowego odżywiania i rozwoju młodych rybek akwariowych. Każdy dostępny w tym miejscu produkt to oryginalny, dostarczany przez renomowanych producentów pokarm o doskonale zbilansowanym składzie.

Odpowiednio dobrana forma i struktura poszczególnych mieszanek sprawia, że nawet najmniejszy mieszkaniec Twojego zbiornika wodnego nie będzie miał problemów z jedzeniem. Pokarm uwzględnia nie tylko potrzeby, ale i preferencje najmłodszych osobników hodowlanych.

Wartościowy pokarm do Twojego akwarium

Pokarm, jaki proponujemy dla narybku, to perfekcyjnie zbilansowane, wysoko odżywcze mieszanki, powstające we współpracy z najbardziej doświadczonymi hodowcami na całym świecie oraz poddawane restrykcyjnym badaniom laboratoryjnym. Dzięki temu zyskujesz pewność, że Twoje rybki dostają to, co jest im niezbędne, i że jakość pokarmu spełnia najwyższe standardy.

Optymalny skład pokarmu uwzględniający odpowiednią ilość protein, tłuszczu, minerałów i witamin sprawia, że karmiona ryba szybko nabiera masy białkowej, prawidłowo się rozwija i wzmacnia swój układ immunologiczny.