Akwarystyka słodkowodna

Akwarystyka słodkowodna

Filtruj według

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 674,00 zł

Marka

Marka

Dla paletek

76 produktów

Wyświetlono 1-24 z 76 produktów
Aktywne filtry

Pokarm dla paletek, jaki znajdziesz w naszej ofercie, to wysokiej jakości mieszanki w formie granulatu, zapewniające rybom z rodziny dyskowców wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Granulki są najczęściej zróżnicowane pod względem rozmiaru, dlatego z łatwością dobierzesz je do wielkości osobników. Miękkie w strukturze granulki można z kolei łatwo zgnieść, dzięki czemu możliwe jest skuteczne podawanie pokarmu także osobnikom młodym.

Poszczególne rozwiązania wyróżniają się kompleksowym składem perfekcyjnie zbilansowanych składników odżywczych. Sięgając po proponowane przez nas produkty, zyskujesz zatem gwarancję, że Twoje ryby będą znakomicie odżywione i zawsze w dobrej kondycji.

Wyselekcjonowane pokarmy dla Twoich ryb

Pokarmy dla paletek dostępne w naszym sklepie to najbardziej popularne, sprawdzone przez hodowców rozwiązania, perfekcyjnie odpowiadające potrzebom zarówno młodszych, jak i starszych osobników. Dyskowce doskonale akceptują proponowane tutaj pokarmy. Dodatki w postaci serca wołowego lub indyczego, a także roślinne koncentraty białkowe zawarte w poszczególnych pokarmach sprawiają, że są to optymalnie zbilansowane produkty o dużej zawartości białka gwarantującej szybki wzrost ryb.