Tetra Micro Crisps Pokarm dla wszystkich małych ryb ozdobnych 100ml
T277557

Czas wysyłki: 24 godziny


Tetra Micro Crisps Pokarm dla wszystkich małych ryb ozdobnych 100ml

Tetra Micro Crisps są szczególnie odpowiednie jako kompletne pokarmy dla wszystkich małych ryb ozdobnych, które odżywiają się w górnej i środkowej części wody. Pokarm nie zamula wody oraz nie zmienia jej parametrów nawet po rozłożeniu się. Wielkość kawałków jest idealna dla wszystkich ryb średnich takich jak: pielęgnice, gurami, skalary, bocje, brzanki.

Przy średnicy od 1,7 do 2,5mm nawet ryby z małymi ustami mogą z łatwością jeść. Małe Tetra Micro Crisps są zatem idealne dla małych i średnich ryb.


Tetra Micro Crisps zawierają najwyższej jakości składniki odżywcze i mają zrównoważoną formułę zawierającą składniki pochodzenia roślinnego i zwierzęcego. W związku z tym zapewniają wszystko, co wymagają ryby roślinno i mięsożerne, aby uzyskać zbilansowaną dietę dostosowaną do ich potrzeb.

 

Czerwone chipsy zawierają również karotenoidy, które poprawiają kolorystykę ryb, podczas gdy zielone chipsy są wytwarzane ze składników roślinnych, aby wspierać zdrowie i witalność. Co więcej, ten kompletny pokarm jest naprawdę łatwo strawny, co pomaga utrzymać czystość wody.

 

Podsumowując, Tetra Micro Crisps są idealnym kompletnym pokarmem dla wszystkich małych ryb ozdobnych, a także młodych, rosnących pielęgnic i ryb morskich.

Komentarze

Napisz swoją opinię

Tetra Micro Crisps Pokarm dla wszystkich małych ryb ozdobnych 100ml

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii