AquaClear Powerhead 70 Pompa napowietrzająca 21W
AH-5705

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    253 punkty lojalnościowe!

Cena:

253,30 zł

Compare now Compare list is full

AquaClear Powerhead 70 Pompa napowietrzająca 21W

AquaClear Powerhead to wielofunkcyjna pompa, która zapewnia doskonałą wydajność w różnorodnych zastosowaniach. Efektywnie napędza filtry podżwirowe, cyrkuluje i napowietrza wodę w akwarium. Powerhead wyposażony jest w zawór napowietrzania Venturi, który podnosi poziom tlenu, co jest ważne, gdy wzrasta temperatura wody lub populacja ryb, a także w trakcie leczenia chorób. Może być również podłączony do odpieniaczy białek (skimmerów), które są niezbędne w większości akwariów morskich. 

Za pomocą Powerhead w połączeniu z filtrem AquaClear (dostępny osobno) uzyskujemy dodatkową bezpieczną filtrację mechaniczną, osiągając najlepsze warunki hodowlane. Powerhead jest nieodzowna w mniejszych akwariach morskich, można łatwo ją ukryć i nadal zapewnia bardzo korzystną cyrkulację. Podobnie w akwarium słodkowodnym. 

Powerhead zawiera wiele innowacyjnych rozwiązań, jest bezpieczna, kompaktowa, energooszczędna, jest całkowicie zanurzalna. Silnik jest izolowany za pomocą żywicy epoksydowej. Ma regulowany przepływ sterowania: Venturi, kontrolę przepływu w pionie i poziomie, adapter trzpienia, przyssawki dla łatwej instalacji i adapter na wąż wyjściowy. 


Dane techniczne:

  • Moc: 21 W
  • Przepływ: 1500 l/h
  • Dla akwarium o pojemności od 152 do 265 l

Pompa Aqua Clear Power Head jest również dostępna w innych rozmiarach.

Produkty z tej samej kategorii
Komentarze

Napisz swoją opinię

AquaClear Powerhead 70 Pompa napowietrzająca 21W

Napisz swoją opinię