Rossmont Wirnik do Mover M4600
Y10102

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    92 punkty lojalnościowe!

Cena:

92,00 zł

Compare now Compare list is full

Rossmont Wirnik do Mover M4600

Bezwałowy wirnik z osiowym śmigłem. Wysoka precyzja ceramicznych łożysk, amortyzatory, rdzeń ze stali nierdzewnej. Wirnik przystosowany do cyklu pracy w taki sposób aby był włączany i wyłączany zaczynając od 1 minuty.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie informacyjnej dystrybutora dla MOVER.

www.aquaray.pl/WylacznaDystrybucja/Rossmont/Mover/


Wirnik urządzenia został wykonany ze specjalnych samosmarujących tworzyw sztucznych, zaś jego rdzeń ze stali nierdzewnej nadającej się do kontaktu z żywnością. Stałym elementem wirnika są niezwykle precyzyjnie wykonane łożyska ceramiczne oraz specjalne elementy amortyzujące wykonane z gumy wulkanizacyjnej, która eliminuje drgania i sprawia, że rozruch urządzenia następuje w bezpieczny i cichy sposób.

Zewnętrzny dysk blokujący, który składa się z tych części, pozwala na szybki dostęp do mocowania wirnika, jak również pełni funkcję ochronną w razie przypadkowego upadku na ziemię.

Projekt śmigła wzorowany jest na konstrukcji śmigła napędzającego łódź motorową, które wnikliwie przetestowano, dzięki czemu opracowano niezależną technologię wykonania śmigła powodującego dużą burzliwość i szeroki przepływ wody. Parametry te sprawiają, że urządzenie idealnie nadaje się do wprawienia w ruch dużej ilości wody, zużywając przy tym niewielkie ilości energii.

Ostatni czynnik oznacza również, że pompa przenosi jedynie niewielkie ilości ciepła do otoczenia, co zapobiega wzrostowi temperatury w akwarium.

Komentarze
Napisz swoją opinię

Rossmont Wirnik do Mover M4600

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii