SunSun JVP-232 Pompa cyrkulacyjna 7500 - 15000/lh
JVP-232

Czas wysyłki: 3-5 dni robocze

Otrzymasz    139 punktów lojalnościowych!

Cena:

139,99 zł

Compare now Compare list is full

SunSun JVP-232 Pompa cyrkulacyjna 7500 - 15000/lh

Pompy cyrkulacyjne producenta SunSun posiadają płynną regulację mocy i kulową obrotową głowicę. Montowana na magnesie, dalece wybiegają poza standard produktów o podobnej cenie, czyniąc ją bezkonkurencyjną pompą cyrkulacyjną w tym przedziale cenowym.

Pompa cyrkulacyjna jest stworzona z myślą o likwidowaniu "martwych stref" w cyrkulacji wody w akwarium. Likwidując martwe strefy można uchronić zbiornik przed występowaniem glonów, sinic czy dino. Odpowiednia cyrkulacja zapewnia lepszą filtrację wody oraz dostarcza makro i mikro elementów wraz z pokarmem na całą objętość zbiornika.

Dzięki niewielkim wymiarom, pompę możemy umiejscowić w dowolnym miejscu w akwarium. Instalację ułatwia silny magnes, zapewniający trwały i pewny montaż. Pompa posiada kulową obracaną głowicę pompującą wodę, którą można skierować w dowolne miejsce w dowolnym zakresie odchyleń.

Pompy producenta SunSun wyposażone są w płynną regulację przepływu, umożliwiającą dostosowanie wydajności pracy do potrzeb zbiornika. Regulacja jest możliwa poprzez system tulejek rozpraszających lub wzmacniających strumień wody. 

Pompa marki SunSun zbudowana jest na bazie wieloletnich doświadczeń producenta marki. Cechuje się niezawodnością i wydajną pracą. Wirnik, będący sercem urządzenia jest odporny na wysoki opór tłoczonej wody, a ponad to posiada oś z spieku metali nierdzewnych z tytanem, umożliwiając pracę pompy w wodzie morskiej.

Sporą wydajność zapewnia energooszczędny silnik pompy. Silnik cechuje się wysoką kulturą pracy i nie generuje drgań, które są częsta przyczyna głośnej pracy pomp. Gumki, które znajdują się pod magnesami dodatkowo tłumią urządzenie czyniąc je niesłyszalnym. 

Konstrukcja urządzenia zapobiega zapychaniu się różnego rodzaju zanieczyszczeniami co sprawia iż pompa jest praktycznie bezobsługowa. 
Model JVP 232 składa się z dwóch bliźniaczych pomp o tych samych parametrach. Każda z nich posiada osobną regulację przepływu.

 

Dane techniczne:

  • wydajność od 7500l/h do 15000l/h
  • pobór mocy 26W
  • wymiary: 16 x 8 x 15 cm 
  • 2 lata gwarancji
  • długość kabla 2,5m
Produkty z tej samej kategorii
Komentarze

Napisz swoją opinię

SunSun JVP-232 Pompa cyrkulacyjna 7500 - 15000/lh

Napisz swoją opinię