Jebao Kontroler bezprzewodowy Do wszystkich pomp Jebao / Jecod z serii OW
OW-KONTROLER

Czas wysyłki: 3 dni


Jebao Kontroler bezprzewodowy Do wszystkich pomp Jebao / Jecod z serii OW

Wśród programowalnych trybów pracy znajdziemy m.in.: (długość czasu działania i wydajności pompy w każdym trybie można regulować)
  • W1: tryb falowania, cyrkulator pracuje w sposób przerywany co skutkuje pojawianiem się pięknych fal na powierzchni wody oraz bujaniem wnętrza akwarium.
  • W2: tryb falowania, pompa płynnie zmienia swoją wydajność od 30% do 100% na wzór przebiegu sinusoidy. Wytwarzają się natułanie wyglądające fale.
  • ELSE: tryb losowy, sterownik pompy przesyła jej różne, losowe polecenia zmiany sposobu pracy.
  • H: tryb strumieniowy, w tym trybie pompa wytwarza stały strumień, prąd wodny.
  • C: tryb naprzemienny, pompy działają na zmianę.
Wszystkie pompy Jebao serii OW wyposażono w oś ceramiczną dzięki czemu jest niewrażliwa na działanie wody i soli.
Każda pompa może pracować w na jednym z 8 poziomów wydajności. Kontrolery sterujące pracą pomp wyposażono dodatkowo w czujniki zmierzchu. Dzięki temu w nocy zmniejszana jest wydajność pomp, symulując naturalne działanie sił pływowych. Bardzo przydatna jest również funkcja FEED wstrzymująca pracę pompy na o. 10min np. na czas karmienia ryb i korali.
Solidnie wykonana obudowa zapewnia trwałość urządzenia, a za pewne umiejscowienie odpowiada silny magnes. Długie kable zasilające pozwalają na dużą swobodę podłączenia i montażu, a niski pobór prądu i duża wydajność skutkują bardzo ekonomiczną eksploatacją pomp Jebao OW.
Zastosowanie komunikacji pomiędzy pompami opartej na łączności bezprzewodowej. Każdy ze sterowników może sterować grupą nawet 8 pomp. Dzięki temu nie występuje problem z nadmiernym okablowaniem, dokuczliwy zwłaszcza w dużych zbiornikach.

Komentarze

Napisz swoją opinię

Jebao Kontroler bezprzewodowy do wszystkich pomp Jebao / Jecod z serii OW

Napisz swoją opinię

Produkty z tej samej kategorii