Jebao Kontroler bezprzewodowy Do wszystkich pomp Jebao / Jecod z serii RW
RW-KONTROLER

Czas wysyłki: 3-5 dni

Otrzymasz    99 punktów lojalnościowych!

Cena:

99,90 zł
Produkt chwilowo niedostępny

Compare now Compare list is full

Jebao Kontroler bezprzewodowy Do wszystkich pomp Jebao / Jecod z serii RW

Wśród programowalnych trybów pracy znajdziemy m.in.: (długość czasu działania i wydajności pompy w każdym trybie można regulować)
  • W1: tryb falowania, cyrkulator pracuje w sposób przerywany co skutkuje pojawianiem się pięknych fal na powierzchni wody oraz bujaniem wnętrza akwarium.
  • W2: tryb falowania, pompa płynnie zmienia swoją wydajność od 30% d0 100% na wzór przebiegu sinusoidy. Wytwarzają się naturalnie wyglądające fale.
  • ELSE: tryb losowy, sterownik pompy przesyła jej różne, losowe polecenia zmiany sposobu pracy.
  • H: tryb strumieniowy, w tym trybie pompa wytwarza stały strumień, prąd wodny.
  • C: tryb naprzemienny, pompy działają na zmianę.
Wszystkie pompy Jebao serii RW wyposażono w oś ceramiczną dzięki czemu jest niewrażliwa na działanie wody i soli.
Każda pompa może pracować w na jednym z 8 poziomów wydajności. Kontrolery sterujące pracą pomp wyposażono dodatkowo w czujniki zmierzchu. Dzięki temu w nocy zmniejszana jest wydajność pomp, symulując naturalne działanie sił pływowych. Bardzo przydatna jest również funkcja FEED wstrzymująca pracę pompy na o. 10min np. na czas karmienia ryb i korali.
Solidnie wykonana obudowa zapewnia trwałość urządzenia, a za pewne umiejscowienie odpowiada silny magnes. Długie kable zasilające pozwalają na dużą swobodę podłączenia i montażu, a niski pobór prądu i duża wydajność skutkują bardzo ekonomiczną eksploatacją pomp Jebao RW.
Największą innowacją Jebao RW w stosunku do modelu WP jest zastosowanie komunikacji pomiędzy pompami opartej na łączności bezprzewodowej. Każdy ze sterowników może sterować grupą nawet 8 pomp. Dzięki temu nie ma występuje problem z nadmiernym okablowaniem, dokuczliwy zwłaszcza w dużych zbiornikach.
Komentarze
Napisz swoją opinię

Jebao Kontroler bezprzewodowy do wszystkich pomp Jebao / Jecod z serii RW

Napisz swoją opinię
Produkty z tej samej kategorii