• -25%
  • Obniżka
Karp Giant (cyprinus carpio) Poduszka maskotka ryba 90 cm
GP-175471
5905279175471

Czas wysyłki: 24h

Otrzymasz    116 punktów lojalnościowych!

Cena:

154,80 zł
116,10 zł Oszczędzasz: 38,70 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 154,80 zł

Compare now Compare list is full

Karp Giant (cyprinus carpio) Poduszka maskotka ryba 90 cm

Oferowane przez nas poduszki-ryby wykonane są w całości z poliestrowych antyalergicznych materiałów. Pokryciem jest delikatny materiał natomiast wypełnienie to wata poliestrowa stosowana min. w poduszkach. Niepowtarzalna grafika została wykonana przez absolwentkę ASP w Krakowie. Produkt wykonany całkowicie w Polsce!

Gatunki przez nas prezentowane to ryby z którymi większość z nas się spotkała ale ukazane są one w bardzo subtelnej, kolorowej i naturalnej formie podkreślające ich niebywałe piękno. Dzięki temu możemy się przekonać jak atrakcyjne są to ryby na równi z pięknem gatunków występujących w południowych morzach. 

Wzory nie mają odpowiedników w UE i są zastrzeżone w Urzędzie Patentowym. Maskotka może być idealnym prezentem dla dziecka lub wędkarza. Można ją traktować także jako poduszkę.

 

Długość - 90 cm

 

Bardzo popularna ryba z rodziny karpiowatych. Pierwotnie występował w zlewni Morza Kaspijskiego, Aralskiego oraz Czarnego. Karp stał się bardzo popularną rybą hodowlaną po tym, jak został udomowiony w Chinach już w V wieku p.n.e. W hodowli uzyskał wiele odmian, od gatunków pełnołuskich po zupełnie pozbawione łusek. Jest ryba lubiąca spokojne ciepłe wody. Odżywia się larwami owadów, mięczakami oraz skorupiakami. W ostatnich latach stał się ikoną wędkarstwa sportowego ze względu na swoja waleczność i silę. Cieszy się ogromną popularnością wśród wędkarzy na całym świecie.

 

Produkty z tej samej kategorii

Komentarze

Napisz swoją opinię

Karp Giant (cyprinus carpio) Poduszka maskotka ryba 90 cm

Napisz swoją opinię